Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónap eltelt, amióta szakított velem (egy 9 hónapos kapcsolatról van szó) és azóta se tudtam tovább lépni, és folyton rá gondolok. Igen, valamiért még mindig szeretem őt hiszen legtöbb szeretetet tőle kaptam meg és mindig együtt töltöttük a napjainkat chaten vagy közvetlenül. Túl sok szép emlék maradt a háttérben és nehéz elfelejteni. Bár a szakítás a sok veszekedés miatt történt meg, azok a veszekedések, amiket rendesen megoldhattuk volna, csak az volt a baj hogy kissé lobbanékony volt és hevesebbem reagált. Elvileg azért szakított velem, mert már túlságosan rám volt kihegyezve és a sima vitákat se tudta már velem kezelni. Hogy tudnám elfelejteni? Pedig egy jó nő volt belső es külsőleg is, és nagyon okos és régen értem mindent megtett, sokmindent megkaptam tőle.

2018. máj. 23. 11:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Am 19/F
2018. máj. 23. 11:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenki más időintervallum alatt lesz túl az előző kapcsolatán. Van akinek az segít, ha a szabadidejét nem otthon tölti, vagy találkozik többet az ismerőseivel, vagy új pár iránt nézelődik. Az egészséges az, ha magadban, egyedül le tudod zárni, mert úgy gondolsz rá, hogy szép emlékek, sok tapasztalat, de úgysem lett volna jó sokáig, mert veszekedések voltak, s lesz majd úgyis olyan, ami ennél sokkal jobb lesz. Fontos, hogy ne csüggedj mert véget ért, hanem örülj, mert az az időszak legalább nem egyedül telt. S láss pozitívan, mert igenis lesznek még szép emlékek. :) Fel a fejjel!
2018. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!