Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért lehet annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet annyira nehéz elfelejteni valakit és egyáltalán nem gondolni rá többé, akivel soha nem találkoztam?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy ez is csak amolyan fellángolás lesz a részemről, mint korábban, például sztárok iránt és majd elfelejtem pár hét vagy 1-2 hónap alatt. De sajnos nem megy. Több, mint fél éve minden nap gondolok rá, az üzeneteit olvasgatom, a képeit nézem... Viszont tisztában vagyok vele, hogy őt már nem érdeklem, legalábbis abból, hogy már nem keres, nem válaszol az üzeneteimre erre tudok következtetni. Esetleg volt valaki hasonló helyzetben? Tudtok valami tippet miként felejthetném el végleg? Az addig rendben van, hogy akkor innentöl kezdve nem olvasgatom az üzeneteit és nem nézegeten a képeit, de attól még az agyamban ugyanúgy elő fog ugrani...

2018. febr. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagyok! 7 hónap után "szakítottunk",terveztük a találkozást,de ő hamarabb véget vetett ennek. Olvasgattam a screenshot-okat amiket készítettem,nézegettem a képeit,de csak rosszabb lett,eszembe jutottak a régi szép emlékek s görcsbe rándúlt a gyomrom. Gyerekes,hogy ennyire ragaszkodom/kötődöm hozzá,hisz sose láttam. De nincs időm sírni se,az élet nem áll meg s senkit nem érdekel,hogy neked épp leki bánatod van. Szóval itt jön be a zene,ami segít a kedély állapotomon,hobbik,mig lekötik a gondolataim,edzek,olvasok és persze tanulok. Eszembe jut így is,elgondolkodom,s fáj amit tett,de elhessegtetem a gondolatokat s folytatom tovább. Erősnek kell lenni,ez a kulcs. Nincs 100%-os megoldás,mindenkinek más segít.
2018. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Igazán sajnálom, hogy neked is volt részed hasonló negatív élményben. De teljesen igazad van, emiatt nem zuhanhatok magamba, és nem terelheti el a figyelmemet a kötelességeimről és a feladataimról. Abban bízom, hogy az idő múlása segíteni fog majd vagy esetleg közben megismerkedem valaki mással.
2018. febr. 22. 21:42
 3/3 opened paradise ***** válasza:

Valószínűleg pont amiatt is,mert nem találkoztál vele. Így a fejedben még egy tökéletes kép él. Az tényleg nem segít,ha intenzíven fenntartod az emlékét. Ha valakivel megismerkedsz és az életben is meg tudod szeretni,akkor remélhetőleg már nem fogsz rá gondolni.


Csak úgy nem ír vissza,vagy tudod is miért?

2018. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!