Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire működne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire működne egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok és hát mondhatni komoly hívő,vallásos ember vagyok.

Ezen belül adventista.

Mindig azon idegeskedem hogy nem találok hozzám illő párt.

Mert nemtudom mennyire működhet egy hívő és nem hívő közt kapcsolat.

Viszont ebben a vallásban egy szép lányt se láttam még. Pedig már kiskorom óta ebben a vallásban vagyok.

Bővebben a vallásról nem eszem a sertéshúst,szombaton elmegyek a gyülekezetbe, evés előtt.

Nem hívő lányok szerintetek működhetne egy ilyen kapcsolat?

Sokat idegeskedem ezmiatt hogy nem találom meg emiatt az igazit.

Mit gondoltok erről lányok?

Titeket mennyire zavarna?

Vegyétek komolyan kérlek köszönöm!


2018. máj. 24. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem próbálnál meg erőszakosan megtéríteni engem, és elfogadnád az én döntésemet, kétlem hogy zavarna. :)
2018. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a vallás mennyire terjed ki a magánéletedre és mennyire definiál téged és mennyire kell, hogy definiálja az adott lány életét. Ha ez a dolog egészséges mértékben van jelen akkor ez nem okozhat problémát és valószinüleg nem lesz zavaró.
2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dugsz meg hazugság előtt akkor nem működne :D
2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
házasság * :DD
2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia!Amennyiben tényleg elfogadod ha a másik másmilyen a vallása akkor semmi gáz nem lenne
2018. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kereshetsz más vallású, de szintén hívő lányokat. Ők talán egy kicsit mégis jobban állnának hozzá :)
2018. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez miatt nem kell aggódnod én református vagyok:) és még sosem aggótam az miatt hogy nem fogom megtalálni az igazit.


16/L

2018. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem eléggé zavarna, mivel ahogy az írásodból levettem, ez meglehetősen befolyásolja a mindennapi életedet. És az is problémás, hogy teljesen máshogy vélekedünk elvi kérdésekben (értsd világ keletkezése stb) mivel én ateista vagyok.

De ez persze csak magánvélemény, biztosan van olyan, aki képes kompromisszumokra pl az evés meg egyebek terén :D

2018. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!