Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Tehát tetszik nekem egy fiú. Néha szoktunk beszélgetni és azt mondta hogy szép vagyok, bár én soha nem hittem el, hiszen önbizalomhiányos vagyok. És szeretném ha lenne valami köztünk, de nem tudom hogy bejövök-e neki. Bár elég sokszor mondta hogy jól nézek ki meg hogy szép vagyok, de az nem azt jelenti hogy össze is jönne velem. Mit tudnék tenni? Hogy lehet rájönni hogy tetszem-e neki vagy sem? Vagy hogy tudnám elcsavarni a fejét?
2018. máj. 24. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem bejössz neki :D.Próbáld meg jelezni hogy bejön neked. Vagy ha van közös haverotok kérd meg hogy kérdezze meg tőle hofy tetszel-e neki
2018. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy*
2018. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mivel tudnám jelezni hogy tetszik nekem? Ès ő milyen jeleket adhat nekem amiből rájöhetek hogy tetszek neki. Fiúk, ti milyen jeleket adtok a lányoknak?
2018. máj. 24. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha mondta hogy szép vagy az már jó jel. De jel lehet ha sokat akar a közeledben lenni, sokat akar megnevettettetni, sokszor összeakad a tekintetetek. Lehet hogy rossz tanács, de én a helyedben elmondanám neki az érzeseim. Úgy biztosam tudhatod hogy tetszel-e neki vagy sem :D
2018. máj. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem szìvesen mondanám el, mert ha nem tetszek neki, akkor megszakadna a barátságunk és az akkor még rosszabb lenne
2018. máj. 25. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!