Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lenne az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata2006 kérdése:

Szerintetek milyen lenne az ideális pasi a számomra?

Figyelt kérdés
Rövid vörös hajam van, 50,5 kg, szeretem az eggyüttérző fiúkat, és mindig kimutatom qz érzéseim. Amikor felbosszantanak van amikor megütök akár egy fiút is, vagy max csak visszaszólok tanároknak. Szeretek mosolyogni, és olykor szeretek ilyesztő lenni. Nem érdekel hogy mennyi pénze van egy adott pasinak, és imádok sportolni. 160 cm körüli vagyok, és hiperaktív. Ha valaki azt kérdezné hogy elmegyek-e vele valahova, (de csak akkor ha ismerem is) akkor igent mondanék. Régebben vívtam is, és műjégkoriztam, de már csak csellózom. 4. Évemet járom a csellóba. Lassan vizsgázom, és nem akarom abba hagyni. Grafikus szeretnék lenni.

2018. máj. 25. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

"Nem érdekel hogy mennyi pénze van egy adott pasinak"

Szóval a pasi akár egy dobozban élő csöves is lehet és el is tartanád ha arról van szó? Nem bunkózásból kérdem, hisz te magad írtad, hogy nem érdekel mennyi pénze van.

2018. máj. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
bokszoló "pasi", vagy lepkesúlyú birkózó az ideális számodra, és az életetek ideálisan egy ringben zajlik. Felkészülésnek gyúrjál rá a helyesírásra.
2018. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 2006 a születési dátumod, akkor hozzád még semmilyen pasi nem ideális.
2018. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

"Amikor felbosszantanak van amikor megütök akár egy fiút is"


Semmilyen. Egy ember sem érdemel olyan társat, aki megüt másokat, amikor olyanja van...

2018. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Olyan, akinek a lábai a földig érnek és a feje be van szorulva a két füle közé.
2018. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem ütöttem meg lányt, de ha hozzám csapnál, bizonyvisszaütnék😁
2018. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Boxolni járok, de még egyszer sem jutott eszembe hogy megüssek egy fiút mert felbosszsntott.. Hogyha 2006-ban születtél akkor inkább az ideális társasjátékot keresd magadnak, és ne pasit. Ráérsz még.

Üdv, 18/L

2018. máj. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szivass. Soha nem ütnék meg senkit csak önvédelemből. Ha valami nem tetszik neked, akkor már bunyózol? Barátnak is rossz lehetsz. A visszaszólás tanároknak ultra tiszteletlenség. Nem birom az ilyen embereket. Humanitást emberek!

Olyannak tűnsz, aki akármit megtehet. Ezen változtass azután jöhet a következő lépés. Ezt vedd építő kritikának.

2018. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fiú - később férfi - ideális számodra, aki szeret és akit te szeretsz. Nem "pasi", és nincs köze máshoz, csak a kölcsönös szeretethez, szerelemhez.
2018. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
12 évesen inkább menj vissza a játszótérre, tanulj meg helyesen írni és ne akarja "pasi"-t.
2018. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!