Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi az "ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi az "ideális pasi"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szerintetek mi a fontos mind belső, mind külső szempontok alapján. Fejtsétek ki kérlek. 16/f

#ideál #tini pasik
2017. márc. 19. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön, ha udvarias, tartja az ajtót, előreenged stb. Ugyanakkor szeretem, ha "menő", de nem úgy, hogy mindenkinek beszólogat, hanem úgy, hogy kedves, figyelmes. Nekem fontos hogy jó humorérzéke legyen, vagy legalább olyan mint az enyém, és mindig meg tudjon mosolyogtatni felvidítani. Külsőröl meg talán annyit, hogy ilyen pontos elvárásaim nincsenek, de az öltözködésben nálam nagyon bejön, ha inget, zakót hord, rendezettül, ápoltan néz ki. Remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2017. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
És hogy nyitott legyen az új dolgokra, ne legyen félénk zárkózott, legyen beszédes.
2017. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én vagyok.
2017. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyon bejön, ha a srácnak van saját stílusa és csak a barátai építő kritikáit fogadja el. Legyen magabiztos és csak adja önmagát. Ne keresse minden áron az igazit, hanem csak várja, hogy az ölébe hulljon egyszer és csak azért a lányért küzdjön. Külsőleg mindegy, de minél egyszerűbb, annál jobb. Szerintem nagyon menők a sima, egyszínű pólók. És, ha van célja akkor tartson ki mellette, ha nincs akkor meg úgy érezze jól magát. Semmi bonyolult nincs benne ;)
2017. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hmm kár, hogy ilyen lányokkal nem találkozok élőben...
2017. márc. 19. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is :) a zakót kivéve ;)
2017. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na jó akkor már én is leírom az ideálomat.


Külső: hosszú, vagy közepesen hosszú haj, színe mindegy. Legyen nőies, és legyen arányos a teste. Ne legyen túl magas.


Belső: legyen vicces, okos, és ne legyen túl flegma. Lehessen vele hülyülni, de komoly témákról is beszélgetni. Mondja ki, amit gondol, a célozgatásokat a fiúk nem mindig értik :D Hagyja, hogy fizessek helyette, ne kezdjen el álszenteskedni. Mondja el a problémáit is, mert úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban az őszinteség az egyik legfontosabb dolog. Ja, és a legfontosabb: szeressen!

Nagyjából ennyi :D

2017. márc. 19. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen konkrét ideálom, nem szoktam azon merengeni, hogy mégis milyen a tökéletes pasi számomra, de nyilván vannak olyan tulajdonságok, amik jobban felkeltik a figyelmemet és szimpatikusnak, vonzónak találom őket. Külső szempontjából elég széles skálán mozog az ízlésem. Például egyaránt tetsznetek az átlagos testalkatú és a mackós (picit husisabb, de azért erős) fiúk is, valamint ugyanígy nem tudnék választani a babaarcú és a férfiasabb, karakteresebb arcú fiúk között sem, számomra mindegyikben van valami vonzó. Talán egyedül egy nálam alacsonyabb fiúval nem tudnám elképzelni magamat, de 168 cm vagyok, úgyhogy azért nem egy extrém magasságról van szó. Valamint nyilván legyen ápolt, legyen igényes a külsejére, a megjelenésére.

Lehetséges, hogy régimódi a gondolkodásom, de én inkább a klasszikusabb párkapcsolat híve vagyok. Szeretem, ha egy fiú érezteti velem, hogy nő vagyok és biztonságban érezhetem magam mellette, ha tudhatom, hogy törődik velem és odafigyel rám, udvarias és illedelmes. Mielőtt valaki félreértené szeretném leírni, hogy nem arról van szó, hogy én a női mivoltomnál fogva elvárnék bizonyos "kiváltságokat" pl. ajándékok, vacsora stb., viszont a figyelmesség jól esik. Nem kell nagy dolgokra gondolni, például jól esik, ha egy fiú kinyitja nekem az ajtót és előreenged, segít cipekedni vagy néha meglep valami aprósággal pl. kedvenc csoki. Ugyanakkor azt nem szeretem mikor egy fiú túl maníros, túl modoros és erőltetett a viselkedése. Emellett igénylem a minőségi együtt töltött időt, (szintén ne végletekben gondolkodjatok, nem arra gondolok, hogy magamhoz szeretném láncolni) a beszélgetéseket, közös programokat (szintén nem drága, nagy dolgokra kell gondolni pl. séta, film) illetve a testi kontaktust (simogatás, ölelés, puszi, összebújás, csók). Nyilván az is fontos, hogy legyen közös érdeklődési körünk, közös beszédtémánk és hasonló értékrendünk, ízlésünk. Szeretem, ha egy fiú picit határozottabb típus, magabiztos, céltudatos és van véleménye a dolgokról. Valamint azt szeretem, mikor egy fiú humoros ugyan, ugyanakkor érett és lehet vele nyíltan komoly dolgokról is beszélgetni.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de még biztosan van pár dolog, amit le tudnék írni... 18/l

2017. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fúú. Utolsó, a leírtak alapján nekem te vagy a tökéletes *-*
2017. márc. 19. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőre úgy nincs pontosan megfogalmazható ideális fiú,mert gyakran látok olyan fiúkat az utcán,akik nem teljesen az ideáljaim és bumm..még is helyesnek tartom őket. :)

De úgy dióhéjban ne legyen először is 17 évesnél nagyon idősebb és érje el legalább a 180 centimétert. Stílusról csak annyit hogy ne legyen páva. A tökéletes párosítás számomra a barna haj kék/zöld szem,vagy fekete haj/kék szem,de nem ez lenne a döntőszerep és azért legyen igényes. Belsőre úgy fontos,hogy legyünk hullámhoszon például jelen esetben én imádom az ilyen fárasztó/vicces párbeszédeket ennél jobban ezt nem tudom megfogalmazni :D. Emellett nem lenne rossz,ha szeretne valamilyen platformon játszani,mert akár együtt is tudnánk játszani,bár tény hogy nem minden játék az erősségem. Úgy belső tulajdonságokra számomra a legfontosabbak,hogy legyen humora,mérsékelten romantikus,őszinte,fogadjon el olyannak amilyen vagyok és ne egy 1-2 hetes párkapcsolatokat akarjon. Röviden ennyi :D

2017. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!