Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek ellenére tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ellenére tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki nagyon tetszik. Szokott nezni engem, sokszor a szemembe nez, es sokaig nem pillant el. Maskor csak nez engem, de ha odanezek, azonnal masfele nez. (A barataim szoktak szolni, ha engem nez.) Tobbszor megtortent, hogy visszafordult utanam. Nem tudom, hogy ez mennyire a veletlen muve vagy nem, de legutobb, mikor talalkoztunk, epp a fiut neztem, mikor a haverja eszrevette ezt, majd oldalba bokte a sracot, aki tetszik, aki egybol ram nezett. Egyszer beszeltunk is interneten, akkor nagyon kedves volt, de hamar vége lett a beszélgetésnek es nem is érdeklődött, meg semmi. Ez 2 napja volt. Tok semlegesnek tűntem szamara a beszelgetes alatt, de ma megis engem nézett allandoan. Nem hiszem, hogy ne merne kezdemenyezni, bár mindenkinek van egy gyengesége.

Szerintetek tetszem neki? Nem bírom összerakni, miert nez engem mindig, es fordul vissza, ha a tegnapelőtti beszélgetésből egyértelműen az jött le, hogy nem akar megbántani, de nem erdeklem.

Köszi a segítséget


2018. máj. 27. 03:17
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy tetszel neki, viszont nem szeretne többet tőled valamilyen oknál fogva.
2018. máj. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!