Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton bámul. Bejövök neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton bámul. Bejövök neki, igaz?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen látásból ismerjük egymást. Nem egy tuti csaj, bár nincsenek nagy igényeim, de az arca nem igazán jön be, ellenben formás alkat.

Én nagyon sokat motorozok a városban, már messziről kiszúr mindig, én pedig őt abból hogy rögtön forgolódik, és végig bámul ahogy elmegyek mellette, sokszor csak érzem hogy nagyon néznek, erre leszek figyelmes csak :D

Ma a főútról lekanyarodtam egy kis utcába, és meg is álltam az elején, mert belement egy bogár a szemembe, és amíg piszkáltam ki, éreztem hogy valaki figyel, hát persze hogy ő volt. Ahogy ment el mellettem, végig egymást néztük, ő csillogó szemekkel :))))) bár én csak azért néztem hogy ne bántsam meg azzal, hogy sz.rok rá.

Nem ritka az ilyen, de hogyan kellene kezelnem az ilyeneket, mikor nem jön be az illető?


2018. máj. 27. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nézz rá🤷🏻
2018. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krúdy Gyula ***** válasza:
70%
Lehet meg akar ölni. Óvatosabbnak kellene lenned.
2018. máj. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!