Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác akinek bejövök,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akinek bejövök, de én nem, érzek iránta semmi különöset. Folyton hivogat, elmenjek azért vele hátha lesz valami? Vagy ha edddig nem volt, nem is lesz?

Figyelt kérdés
Nem közönbös nekem, de nem is kedvelem annyira. Szóval ismerősök vagyunk ennyi. Eddig kétszer találkoztam vele úgy randiszerűen, de kb minden heten elhív. Kezdenek gázosak lenni a kifogásaim, mert félek, hogy félreértené, de ugyanakkor kicsit mégis érdekel. Elmenjek vele és kockáztassam, hogy kellemetlen lesz, vagy nyiltan utasitsam el? Mit gondoltok?

2016. márc. 30. 20:22
 1/4 Pegi7 válasza:
Szerintem menny el , de tudasd vele hogy nem érzel iránta semmit de szívesen adsz neki egy esélyt.A végén még jól is elsülhet! :D (és a srác is biztos értékelné)
2016. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem aljas dolog, így húzni. Annyit bőven megérdemel, hogy ezt így leírod neki, ahogy ide leírtad. Szerintem. Csak hát ide már kell ugye tökösség is, de ha arra van hogy kamuzz és elutasítsd, akkor legyen arra is megírod ezt neki.
2016. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, de azt kiemelnem, hogy nem kamuztam. tenyleg volt más programom. csak ha nagyon szerettem volna, hagyhattam volna idot ra is. legalabbis ezzel altatom magam, hogy nem vagyok egy nagy se*gfej. köszönöm a valaszokat :))
2016. márc. 30. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinteség. Nem is hinnéd mennyire fontos. Légy mindig őszinte és megúszod az efféle kínos helyzeteket :) Egyszer én is nagyon az voltam, megmondtam a csajnak, hogy a haja mint egy madárfészek. Kitalálhatod mi lett a kapcsolatból.

Na de most komolyan, adj neki egy esélyt, néha az ilyen "egy esélyes" dolgokból még jól is kisülhet valami. És nemcsak a filmekben :)

2016. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!