Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történt ez? Én rontottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt ez? Én rontottam el? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit sulis programon ismertem meg. Rám írt, majd utána még aznap beszélgettünk 6 órát. kb egy hónapon keresztül minden nap beszélgettünk. a rekordunk az 17 óra beszélgetés volt. (internetes üzengetés) Ez így mind szép és jó, de mindig csak én írtam neki. Ő nem keresett. Viszont, ha beszéltünk, akkor ő is sokat írt, nemcsak én írtam. Mindenről beszélgettünk. De tényleg mindenről. Annyit beszéltünk, hogy úgy tűnik, mintha ezer éve ismerném. Kicsit most meguntam, hogy mindig én írok rá, szóval már egy ideje nem írtam neki. És az a szomorú, hogy ő se ír. Ez azt jelenti, hogy amúgy nem akart velem beszélgetni, csak azért beszélgetett, mert nem akart lerázni? És én rontottam el azzal, hogy mindig ráírtam? (ő azt mondta hogy nem zavarja, sőt örül, de ha így lenne, akkor ő is írna nekem, nem?) És hogyha most ő nem ír, azt jelenti, hogy nem voltam/vagyok fontos neki? (Ha valami részlet hiányzik ahhoz, hogy jobban érthető legyen a sztori, akkor szívesen válaszolok privátba, és előre is köszönöm a válaszokat. Jöhet hideg, meleg, de értelmes legyen.

#fiú #lány #hosszú beszélgetés #én rontottam el
2018. máj. 28. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már kifogyott szegény :D Vagy csak neki sok ennyi beszélgetés. Nem láthatok a fejébe, lehet nem érdekled, lehet dolga van, lehet ő nem érti, miért nem keresed...
2018. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Részben ismerős. Lehet csak azért nem ír, mert nem biztos benne, hogy te éppen akarnád e. Félénk fiúról van szó?

Az is lehet, hogy azért nem ír most, mert eddig mindig te írtál, vagyis gondolta érdekled, de mivel nem írsz neki, azthiszi, hogy letettél róla.

Azért gondolom ezt, mert én is így vagyok ezzel.

2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is félénk fiúról van szó, és az is igaz hogy megszokta hogy te írsz és még ha akarna se írna rád most mert mindig te kerested amikor beszélgetni volt vele kedved és most úgy veszi le ebből ő s hogy te nem akarsz vele beszélni.
2018. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Őszinte leszek nem akarlak megbántani de szerintem csak barátként tekint rád. Úgy értem nekem is van egy srác aki állandóan írogat és én is ugyanazt írtam neki mindig mint neked a srác , hogy nem zavar sőt örülök hogy ír. És ez tényleg így is van . Nagyon szeretek vele beszélgetni és mindig jó kedvem lesz amikor rám ír. De csak barátként tekintek rá semmi több. Remélem tudtam segíteni.
2018. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!