Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Én mindenki szerint nagyon kemény csaj vagyok/voltam, küzdősportolok, akaratos vagyok, és soha senkinek nem hagyom magam, aki átver az utána két hónapra megbánja, mert elérem nála... Mindig akció, horrorfilmeket néztem, utáltam a romantikus filmeket, és a legszomorúbb filmeken sem sírtam soha. Ha volt barátom, és szakított velem, röhögve hagytam ott. Egyrészt azért, mert tudtam h találok mást, mert vannak jelentkezők, másrészt mert nem érdemli meg az a fiú, hogy utána a gondolatai.ban is megjelenjen. Van egy fiú akit megszerettem. Nagyon csúnyán viselkedett velem, amit már megszoktam mindenkitől, de ő... Miatta sírtam mikor elhagyott, mikor bántott érzelmileg, de nagyon szégyenlem is. Mindig ha meglátom őt nézem. Ha újra a barátom akarna lenni, egyből beleegyeznék, sőt, azon is gondolkodtam, hogy én megyek oda hozzá... Néztem egy két romantikus filmet is. Pfujj. De nem undorodtam. Mindig rá gondolok, de senkitől sem szeretnék személyesen segítséget kérni, mert 1.Segítséget sem szoktam soha kérni SENKITŐL. 2.Ez az egész nagyon gáz. 3.Szánalmasnak érzem magam.4. Nincs is kitől. :'D Szóval tudnátok tanácsokat adni??

2018. márc. 5. 19:09
 1/5 he84 ***** válasza:
100%
Csak mert nem szoktál segítséget kérni, az nem azt jelenti, hogy soha nem fogsz és hogy ciki, ha néha esetleg kérsz. Egyáltalán nem ciki, akkor se, ha nem a főbb jellemzőid egyike. Nyilván arról van szó, hogy az említett fiúba igazán beleszerettél, aki nagyon megbántott. Míg a többi fiúba nem igazán szerettél bele, velük azért voltál szigorúbb, ezért nem hiányoztak ők annyira. Ezért gondolsz ő rá gyakran, ezért bánt annyira, hogy bántott téged, ezért vagy vevőbb a romantikus filmekre, dolgokra is. Nem szégyen ez se. Nem gáz, nem szánalmas, inkább attól ilyen, ha ilyeneket szégyell! Szerintem beszélj ezzel a fiúval, akit annyira szeretsz, kérdezd meg tőle, hogy miért bántott nagyon és próbálhatok meg kibékülni! Hajrá!
2018. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Már régebben, fél éve beszéltem vele, csak újra megbántott, és a tudtomra adta, hogy nem szeret. :/ De köszi a választ!! :))
2018. márc. 5. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen szerelmes vagy a tobbi srcaba eddig nem voltal de bele az vagy ezer viselkedsz igy es ez jo dolog probald megbeszelni veled mert ki tudja lehet azert dobott mert nagyon erosnek mutatod magad a fiuk szeretik ha egy lanynak tudnak segiteni sok sikert
2018. márc. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
100%

Értem. De ha az a beszélés fél éve volt, azóta talán némiképp változhatott a dolog. Akár így van, akár nem, akkor is érdemes lenne újra beszélned vele őszintén és megbeszélni rendesen együtt a dolgokat. És láthatod, Kira is azt mondtam, amit én mondtam feljebb:

"Nyilván arról van szó, hogy az említett fiúba igazán beleszerettél, aki nagyon megbántott. Míg a többi fiúba nem igazán szerettél bele, velük azért voltál szigorúbb, ezért nem hiányoztak ők annyira. Ezért gondolsz ő rá gyakran, ezért bánt annyira, hogy bántott téged, ezért vagy vevőbb a romantikus filmekre, dolgokra is."

Emellett az is igaz, amit szintén Kira is mondott, hogy a fiúk általában nem szeretik, ha egy lány túl erős, túl kemény és túl akaratos. Talán az a fiú, akibe beleszerettél, nem szereti ezt a részedet és ezt bántóan, túl durván, esetleg burkoltan mondta el neked. Próbáld meg nem annyira mutatni neki és általában a többi fiúnak se, hogy túl erős, kemény is tudsz lenni lányként, támaszkodj néha rájuk is. Ha ezt teszed, nagyobb lesz rá az esély, hogy megszeretnek. Ám azt el kell fogadnod, ha a fiú, akit szeretsz ő nem szerelmes beléd. Sajnos ez van, nem igazán lehet az ilyet erőltetni. Kérd meg arra is, hogy akkor legalább maradjatok barátok, vagy esetleg barátság extrákkal, ha ez megfelel akár neki, akár neked is. És mondd el neki azt is hogy sajnálod, ha netán túl keménynek tart téged és ezért nem szeret, igyekszel majd nem annyira keménykedni az ő jelenlétében.

2018. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet rosszul hagzik,de felejtsd el. Ennél csak jobb jöhet. Ha meg tudott ennyire bántani(bàrmi miatt) akkor ő viszont valószínűleg nem szeret téged. Szerintem hagyd figyelmen kívül te is,bármilyen nehéz.

Ha sportolsz valószínűleg tudod mi az az önfegyelem.- tedd azt amit amúgy nem tennél mert nem vagy ilyen. De az érdek ezt kívánja. A te érdeked hogy továbblépj. Hajrá.

2018. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!