Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel mennék bulizni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mennék bulizni? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyik barátnőmmel mennénk bulizni. De Ő meghívott egy fiút aki teljesen oda meg vissza van érte. Egy haverját is hoz ez a fiú, hogy én ugye ne unatkozzak. Barátnőmnek amúgy van pasija rajta kívül. De az utolsó pillanatban meggondolta magát, hogy mégse akar semmit attól a fiútól aki odavan érte, hanem a haverja kell neki.. De a haverja (nevezzük xy-nak) nekem nagyon tetszik és pont az esetem. Soha sincs normális pasim és én nem csak egy éjszakát szeretnék xy-tól, barátnőm viszont igen és otthon várja a pasija. Rám meg bevan sértődve, hogy nekem xy tetszik és nem akarok semmit a másiktól. Pedig Ő hívta csak utolsó pillanatban meggondolta magát.

Mit gondoltok?


2018. máj. 28. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy leszarom, következő kérdést...
2018. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Azt, hogy a genotípusát jól írtad a srácnak :DD

Szóval... tegyük félre azt, hogy a barátnőd milyen ( hadd ne mondjak csúnyát). A fogalmakat viszont tegyük tisztába. Ha a csaj tényleg a barátnőd, akkor nem mászol rá, arra a srácra,akit kiszemelt, ahogy neki se kéne a te kiszemeltedre, főleg úgy hogy van barátja.

De tegyük fel, hogy összejössz a sráccal. A barátnőd elkezd majd hisztizni, hogy mekkora ribi vagy és annyi a barátságnak. A srácnak a legjobb haverja az a fiú, aki odáig van az addigra már ex-barátnődért, szóval egy darabig nem fogsz szabadulni ettől a helyzettől, sőt arra is van esély, hogy a barátnőd megjátssza magát majd a srácnak, hogy közelebb férkőzhessen a te palidhoz, esetleg egy csomó dolgot állít rólad, ami nem biztos hogy igaz, de a srác el mondja majd a haverjának.

Ne haragudj, de egy csomó dolog szól a dolog mellett. (Nem csak a srácra gondolok.. :P )

De hogy pozitívat is mondjak. Ha a srác hívta a haverját, valószínűleg mondta, hogy veled kéne majd lennie. Szóval, ha így rábólintott akkor neked kedvez a helyzet.

Dióhéjban ennyi. Én a helyedben nem mennék bele. 19/F

2018. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem odaadom barátnőmnek a pasit, mert túlságosan szeretem őt ahhoz, hogy ilyenek miatt összevesszünk vagy hasonlók...

Köszönöm 2.

2018. máj. 28. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő a barátnőd? Gondolom nem csak ebben a helyzetben ennyire egocentrikus és mindent magának akar. Az orrodnál fogva vezet és kiköveteli, hogy mindent ő kapjon meg. Gondolom hasonlóan viselkedik a barátjával, kihasználja, közben pedig a háta mögött élvezkedik másokkal (is). Komolyan néha nehéz elhinni, hogy ilyen emberek is vannak, de azt hiszem lassan kénytelen leszek.
2018. máj. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!