Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nem sokára 1 éve leszünk...

Nem sokára 1 éve leszünk együtt a barátnőmmel, és valami nagyon csodás dologgal szeretném meglepni, segítesz? ( lent kifejtem. )

Figyelt kérdés

Nem sokára itt az egy éves "évfordulónk". Tudom, ez sokaknak semmit nem jelent, de a mai úgymond tinikorban nem sok ilyet ismerek.. mindenki csak egy-két hónap, és vége.

A lényeg, hogy már elég sok mindent kitaláltam, sok ötlet volt, és reménykedem hogy most is meg tudom lepni valami csodálatossal.

Ebben szeretnék segítséget kérni, írjatok olyan dolgokat ( szinte bármilyen értelmes dolog lehet. ha úgy van, akkor 18+-os is. )

Van még olyan dolog ami nem jutott eszembe, és hátha valaki olyat ír.



2012. júl. 7. 14:23
 1/10 RipKoresz válasza:
Menjetek hotelbe, kirándulni.
2012. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
menjetek el vacsorázni, a Margit szigetre, vagy egy közeli parkba piknikezni. Én nem vennék semmit, azt a pénzt inkább az együtt töltött időre áldoznám (kaja, pia, beugró, stb...)
2012. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A margitszigetes dolog meg volt már:) én is jó ötletnek tartottam! viszont az nem is rossz ötlet, hogy mondjuk itt a faluban egy szép étterembe elmenni.

ja és nem szeretném hogy azt gondolják, hogy olyan vagyok hogy 'minél több pénz, annál jobban szeretem'.. ( ez így nem a legjobb megfogalmazás, de érthető szerintem. )

nagyon nem akarunk kimozdulni, ha nem muszáj, mert hihetetlen meleg van/lesz.

2012. júl. 7. 19:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, megy a zöld!:)
2012. júl. 7. 19:43
 5/10 anonim válasza:
Ha nem nagyon akartok kimozdulni, lepd meg valami sk kajával, desszerttel, stb. Díszítsd fel a szobát rengeteg lufival szalaggal, pl a lufikra ráírhatnád, hogy szereted, stb. Esetleg minden lufira valami mást, mondjuk közös élményekről emlékeztetőt. Így látni fogja, sok apró dolog milyen fontos volt neked, hogy minden kedves dologra emlékszel.Azután 2 db talpas pohár, hosszú szárú, melynek a szárára köthetnél vastag szalagból masnit, és esetleg az ő poharának szalagjára egy szép ezüst gyűrűt. Nos és persze pezsgő, az üveg nyakán egy szál vörös rózsával. Klassz halk érzelmes zene. Én el lennék ilyesmiktől ragadtatva, állati romantikus. A csajok szeretik, ha a pasiban is van érzelem és romantika. Ilyenkor semmi nem giccses, és nagyon megható. Sok boldogságot!!!
2012. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húúú köszönöm!:) Eddig a lufist megcsináltam, csak én úgy, hogy felfújtam x lufit, felében volt egy kis papír, amiben állt valami érdekes, pl: egy óriási ölelés tulajdonosa lettél! <3

És óránként választhatott, volt üres lufi is, akkor nem volt nyeremény.:Dd

De ezek nagyon jó ötletek, ilyeneket várok! Ezer köszönet értük!

2012. júl. 10. 07:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy óvszert és írd rá, hogy: "Reggelre üres lesz ez a zacsi és el lesz használva ami benne van."
2012. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak gratulálni tudok! :D
2012. júl. 22. 00:32
 9/10 anonim válasza:
Ha nem nagyon akartok kimozdulni, akkor egy vacsit ajánlanék. Szerintem nincs az a lány, aki nem örülne annak, hogy a párja vacsorával, egy szál rózsával lepi meg. Csinálhatjátok kint a kertben is, gyertyafény mellett, halk zene. De ha izgibb dologra gondolsz, akkor a négy fal között egy elegáns öltözet, jó kis vérforraló zene, és egy szuper vetkőzés lehet lázba hozza. De ha romantikázni akartok akkor előtte vacsizzatok :D utána még mindig jöhet a tánc :D Sok boldogságot, és jó szórakozást.
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon, nagyon köszönöm! :)
2012. júl. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!