Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek egyértelmű jelek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek egyértelmű jelek, vagy csak nagyon beéltem már magam?

Figyelt kérdés

Az a lány akivel tetszik szalagavatón együtt fogunk táncolni. (YEEEEEEEEEEE!!!)


Nem tudom hogy bejövök e neki, de volt pár szituáció amikor úgy vettem le hogy igen.


Pl: próba előtt elmenet előttem a barátnőjével és ráköszöntem, hogy megjött és ő csak úgy hirtelen megérintett a mellkasomnál utána köszönt csak vissza.

Ezután mondta a csávó aki tanít minket erre a táncra, hogy ez egy jó lehetőség hogy csak egy kicsit de érintkezzen egy mással a két test, mint amikor valaki szerelmével van. Ezután csábosan rám nézett és "Hmmm" -zött egyet. Nem tudom jobban elmondani ezt. Ez volt szerdán.


Csütörtökön meg együtt ültünk az egyik órán és úgy nevettetem meg órán az egyébként olyan lányt aki nem igazán nevet az osztályban lévő hülyeségeken, hogy kikéreszkedett az óráról.


Meg egyszer mondta hogy igazán megcsinálhatnám a házikat (igaza van) mert nem fog menni a doga. Megírtuk, minden segédeszköz nélkül jobbat írtam mint Ő. Ki volt kicsit "akadva" de úgy viccesen.


Nagyon szép lány. Nagyon tetszik. Mit tehetnék?



Nagyon szépen köszönöm, ha ezt végig olvastad, bízom a segítségedben!;)


17/f


2018. máj. 29. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán mondanám jeleknek, van ahol csak simán viccelt, de ettől még lehetsz szimpatikus neki. Jól elvagytok, nevetgéltek, poénkodtok, próbálj meg többet lenni vele és mikor úgy érzed megfelelő az idő, hívd el valamerre.
2018. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Egy kicsit még várj, aztán próbáld meg ;)
2018. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Off: hogyhogy már most elkezdtétek a táncot?


Amúgy szerintem is szimpatikus vagy a lány számára, de ez még nem egyenlő azzal, hogy tetszel is neki!

Ha van rá módod adj neki jeleket, hogy neked ő tetszik :)

2018. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, azota valami fejlemeny?:)
2018. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!