Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy szeret e? Nem egyértelmű amit csinál. [részletek lenn]

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik[1 évvel fiatalabb nálam].

1 hónapja kettesben voltunk a teremben, aztán még, aztán még. de 2 hete más ült mellém és nem ült oda.Barátnőm mondta [a fiu legjobb barátja]hogy ő is szeret. Ennek nagyon megörültem, de nem mertem elmondani neki. Így ment ez egy hétig. Egy másik barátnőm azt mondta hogy nem szeret. Ekkor nem tudtam h mi van? Hatalmas bátorságot vettem , és odaadtam neki egy levelet. Azt irtam benne h teljesen belezúgtam. És azt h ne mutassa meg senkinek.Egy másik barátnőm megkérdezte h mi az a papír amire írkál, olvas [tuti hogy az volt az enyém, mert kockás volt és az egyik oldala be volt pöttyözve, barátnőm elmondása szerint úgy nézett ki mint amit odaadtam neki]és azt mondta h a matek házija . És elrakta a táskájába.Akkor most mi van?



#csók #szerelem #párkapcsolat #nem tudom h mit érez
2016. jan. 17. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki csak szégyenlős.
2016. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jah megdugna
2016. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még várok párat.........
2016. jan. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!