Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nehezebb összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nehezebb összejönni egy olyan csajjal akit már évek óta ismerek, mint akivel először találkozok?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is hasonló volt, az a baj hogy túl jól ismer (bár ez lehetne jó pont is), és néha csak barát/haverként tekint rád, aki nem ismer annál meg tiszta lappal indulhatsz.
2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha már évek óta ismered és még nemvolt köztetek csak barátság akkor már hiába tudatod vele hogy te többet szeretnél barátságnál ő már nem tud rád úgy gondolni csak max mint barátok. Ha pedig megismerkedsz egy lánnyal akkor simán lehet kis idő alatt több mint az előzővel.
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy mennyire ismered mennyire vagy vele jóban mert ha pl már a "friend zone"-ba vagy akkor onnan nincs kiút tesó! Ha pedig még nem nagyon ismered akkor nincs akkora nagy "baj" De alapjaraton ha már barátok vagytok akkor sokkal nehezebb összejönni mint ha nem ismered persze ha nem ismered és rögtön rarontasz hogy mi a neve telefonszáma lakhelye stb akkor az is nehéz szóval mindenben más a nehéz és más a jó szerintem! 😊 (Lány vagyok szóval ezt most egy "lány szempontjából írtam"!)
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem :D 11 éves barátságból végül szerelem lett :D A fiú kezdett el elsőnek érzéseket táplálni irántam én meg "firend zone"-ba raktam aztán addig vergődött és harcolt,hogy kiszedte magát amit nem is bánok mert "tökéletesen" össze is illünk :D 26/L 17 évesen jöttünk össze :D A szintén régi baráti körömből az akkor még 6-11 évi barátságokból is lett szerelem persze nem velem hanem a baráti körön belül :D volt aki előbb volt aki később :D és még mindig boldogan együtt vannak és járunk el a régi csapattal mindenhova :D (Ha nincs munka vagy valami :D)
2018. máj. 31. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!