Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha utalgat a lány arra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha utalgat a lány arra hogy már vágyik az első csókjára, és nem zavarná ha velem lenn, de nem a barátnőm akor szerintetek megcsókoljam ha találkozok vele?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány, akit nyár közepén ismertem meg, És nem őszintén Szívesen megcsókolnám, de annyi rossz dolgon ment túl a múltba, hogy jobbat érdemelne első csóknak mint én... Illetve nagyon jó barátom, nem szeretném hogyha rosszul csókolnám meg akkor ez a barátság elvesszen...

#csókolózás #Valami tipp?.
2017. nov. 18. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
What
2017. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Bár szerintem így nem éri meg megcsókolni de ti tudjátok.
2017. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ESZEDBE SE JUSSON CSAK UGY LEKAPNI MIKOR TALALKOZTOK!! Hivd el valahova es ha ugy erzed bejossz neki es akarsz vele valamit marmint kapcsilatot akkor kapd le edesen es romantikusan. De ne csak ugy ha talalkoztok hogy meglegyen az elso csok jezus..
2018. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!