Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? (többi lent)

Figyelt kérdés

Anyáskodó vagyok. Már egészen kiskoromtól kezdve szeretnék gyereket,gyakran álmodozok arról hogy van pl.egy kisfiam.

Ha lenne barátom azt is úgy képzelem el hogy ő ül az én ölembe stb.

És kifejezetten az ilyen alacsonyabb cuki fiúk tetszenek inkább.

Lesz így valaha barátom ha ilyen a természetem?

A korombeli tizenéves lányoknak általában az idősebb nagyobb srácok jönnek be. Nekem mi bajom van?



2018. máj. 29. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég fura xd.
2018. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bizarr
2018. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ezzel nincs semmi baj,ez azt jelenti,hogy szuper anya leszel.Bár az egy kicsit tényleg fura ha úgy képzeled el,hogy a barátod ül a te öledben,de a többi oké.És persze simán lehet barátod. :)
2018. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz úgy gyereket, hogy a párodat tekinted gyereknek?
2018. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az öledbe ulhetek? 90 kg
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó:mint írtam nem éppen a 90 kg-os srácok tetszenek hanem inkáb a velem korúak vagy kisebbek
2018. máj. 30. 14:09
 7/9 A kérdező kommentje:
És itt a gyakorin is szívesen olvasom a babák rovatot
2018. máj. 30. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Az odáig oké, hogy szeretsz babázni. De hogy keveredik a gyerek iránti meg a szexuális vonzalom, az szerintem sem annyira szerencsés.

De egyelőre ne írd le magad ("ilyen a természetem") - a tinikor pont a nagy átalakulásokról szól :) . Remélhetőleg "kinövöd" és rövid időn belül magától szétválik a babagondozási hajlam és a fiúk iránti vágy (ha nem, Berlinben a Charité klinikán vannak szakosodott pszichológusok, de várj még, mielőtt betegnek nyilvánítanád magad, viszont az előtt menj, mielőtt gyerekvállaláson gondolkodnál vagy védekezés nélkül feküdnél le valakivel).

2018. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen a kettő külön van és szexuálisan nem vonzanak a gyerekek(bár a nagyon férfias, idősebb srácok sem) úgy értettem hogy tetszenek a kisebb, bújósabb fiúk
2018. máj. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!