Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyre lehet hozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Volt egy dolog, amit nagyon megbántam. 17 éves vagyok. Egykor, volt egy lány, aki szimpatikus volt, aki tetszett. Én megszólítottam őt, kértem tőle zsepit. Ő rendes volt, és adott, viszont, a nap végén, le akartam mellé ülni, elült. Én azt gondoltam, hogy nem érdeklem, aztán, hagytam, de bennem volt az, hogy nem mondott igen-nem választ. Viszont most, volt egy ötletem, készítettem egy facebook fiókot, ahol lány vagyok. Bejelöltem, ráírtam, kértem tőle segítséget, mert a cicám éppen akkor volt rossz állapotba, ő segített. És most, elmondtam ott neki, hogy eredetileg fiú vagyok. Ő azt írta, hogy nem szereti, ha játszanak és hazudnak vele. Szóval igen, tudom, nagy hiba volt, a lehető legnagyobb hülyeség volt. Ha élőben kérek bocsánatot, megbocsájthat? Ti éltetek már át hasonlót?

2018. jún. 2. 21:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És ő egy rendes lánynak tűnik. Én most nagyon félek, hogy végleg elrontottam. :(
2018. jún. 2. 21:17
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hát leírás alapján én tuti elkerülnélek a helyében, mert ez rohadt gáz...
2018. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Tudom. De már megbántam, és azt, hogy megtörtént, már nem tudom visszavonni.
2018. jún. 2. 21:19
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
és hiába siránkozol, akkor sem fog változni a helyzet.... és még örülhetsz ha csak elkerül és nem tart konkrétan elmebetegnek vagy pszichopatának.. hagyd szépen békén.
2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez igazából, nem is hazugságnak indult. Csak féltem, hogy ha fiúként írok rá, akkor tolakodó lennék. Igen, elismerem, szerencsétlen vagyok. De reménykedek, hogy van rá megoldás/vagy, hogy megtudom oldani még.
2018. jún. 2. 21:21
 6/24 A kérdező kommentje:
Rendben.
2018. jún. 2. 21:21
 7/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom, csak a helyzet az. Hogy én túl bonyolítottam egy megoldást, semmi rossz szándék nincs bennem. Én mondtam el neki, hogy fiú vagyok, azért, hogy ne hazudjak tovább. Mert nekem is van lelkem, én is tudok érezni. Csak ezt nem mutatom ki.
2018. jún. 2. 21:28
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
ettől függetlenül elk**tad, és elég pszichopata benyomást keltettél. szóval hagyd békén, mert csak tovább ronthatsz rajta... tanulsz belőle, és legközelebb majd nem egy töketlen szerencsétlen ötlettel állsz elő. MÁSNÁL.
2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy te voltál az? Ha nem, akkor "szerencséd" van.

Mondjuk ha elült, akkor az jót nem jelent. Én tuti, hogy békénhagynám a helyedben.

2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, helyre kell hoznom. Ez volt, a legelső kezdeményezésem, soha nem ment semmi se elsőre. Főleg, hogy félénk is vagyok, nem tudok mit csinálni azzal, hogy milyen vagyok. Ha valaki ismerné a múltam, értené, hogy miért így cselekedtem. Én átéltem, azt, hogy átvernek, hogy már annyira megkedveltem valakit interneten, hogy mikor hazudott, rosszul lettem, összeestem. Tudom, ez nem indok, de én bocsánatot fogok tőle kérni. Mert úgy a helyes.
2018. jún. 2. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!