Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit rontottam el? Helyre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Firewall234 kérdése:

Mit rontottam el? Helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban akibe 1 éve szerelmes vagyok. Én már szivesen járnék vele de most még csak a fiu haverja akarok lenni. Az elmult pár hétben elkezdünk beszélgetn,minden rendben volt máig. Ma is beszélgettünk,nevettünk,ésészre vettem h közeledik hozzám mellém áll stb. Dél körül viszont mikor 4-5 m errel közelebb kerültem hozzá elment,nem is szól hozzám. Egy haverom mellé ült,én a haver mellé haver elment én ott maradtam mellette. Ő meg egyel arréb ült. Mikor a tornacsarnokban mögötte álltam arréb mentek,ha meglátot a másik irányba megy. Nem akarom elveszíteni,a 2 pegjobb barátom nem beszél velem mert már nincs kedvem velük menni szórakozni,a lányon jár csak a fejem. A cigiről is leszoktam mert megérdelemel egy egészséges, füstmentes havert/pasit.ő is ugyanabba a suliba menne tkvábbtanulni ahiva én sz elkezdtem keményebben tanulni h biztos felvegyenek. Viszont most nagyon félek h elszúrtam mindent és nem beszél többet velem.

2018. máj. 25. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a hejesírásért,sietek valahova csak ezt ki kellett irnom mert nagyon aggódom mi lesz
2018. máj. 25. 14:09
 2/4 anonim válasza:
69%

Először is, változtass a hozzáállásodon, mert borzalmas.


Egy "szerelem" sem ér annyit és fontosabb, mint a barátság. Párkapcsolatod számtalan lehet, de igaz barátaid kevésbé. Jól gondold át, hogy számodra mik is az igazán fontos dolgok, illetve, hogy meg -e éri felrúgni barátságokat egy olyan kapcsolatért, ami a leírtakból adódóan egyoldalú.


Butaságnak tartom, ha más miatt határozza el valaki, ez esetben te, hogy leteszed a cigit, ami azzal egyenlő, hogy a lány miatt szeretnél megváltozni. Ne tedd! Akit érdekelsz, aki szeret, úgy fogad el, ahogy vagy, olyannak, amilyen vagy. Az összes hibáddal és szokásoddal együtt. Magadat helyezd előtérbe, magad miatt változz, ha szükséges.


A kérdésedre a válaszom röviden annyi, hogy, ha tényleg komolyan gondolod az illetővel és valóban szereted, állj a sarkadra és lépj ahelyett, hogy össze beszélsz zagyvaságokat és beparázol. Veszíteni semmit sem fogsz, hisz, ha elutasít sem fog össze dőlni a világ. Annak az a jó oldala, hogy tanulni fogsz a hibádból!


Remélem segítettem, 18/L.

2018. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2018. máj. 25. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:

helyesírás


annyi időd csak van hogy +1 karaktert leírj

2018. máj. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!