Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy megunt a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megunt a barátom 2,5 hónap után?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk így sokat vagyunk együtt, de nem egymás nyakán lógunk egész nap értitek, van hogy például csak nap elején és végén vagyunk együtt (szerintem ezzel semmi baj sincs). És mikor így volt, mindig tök jól elvoltunk, beszélgettünk, beültünk meginni valamit, elmentünk akár sulis táskával is sétálni, csak hogy mèg egy kis időt együtt töltsünk, aztán mèg Messengeren is rendszeresen írt.

Viszont aztán volt egy hét amikor beteg voltam így nem találkoztunk, és ezután mintha megváltozott volna. Van hogy nem is mondd semmit csak én dobok fel témát, és néha emiatt úgy érzem hogy csak zavarom így inkább nem mondok én se semmit, így csak némán sétálunk a suli felé stb. Emelett Messengeren se nagyon szokott màr írni csak riktán, és nem is folytatja a beszlegetést ha én írok neki (pl emojit ír, stb). Foglalmam sincs miért van így, lehet hogy már “elszállt a rózsaszín köd” és rájött hogy egy nulla vagyok? Nem akarom megkérdezni tőle mert úgyis azt mondaná hogy nem, emelkett csak idegesíteném, meg lehet hogy csak beképzelem...de ezt így nem bírom....tippek? :( 16l



2018. jún. 6. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Ez ellen sokat nem tudsz tenni.
2018. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kapcsolatnak, ha 1, te végig szenvedsz; 2, a másik fél nem tesz bele semmit. Abban nincs semmi idegesítés, hogy felhozod ami zavar, ha nem érdekli vagy leszól, akkor nagyon rossz emberrel vagy együtt. Bízni akarsz a barátodban, nem igaz? Akkor meg beszélni kell a problémákról, hogy vagy jobb legyen a szitu vagy lezárhasd, ha arra van szükség.


Amúgy lehet csak szimplán abban az 1 hétben történt vele valami, ami miatt rossz a kedve, de ő se akarja elmondani, mert nem akar terhelni vagy cikinek tartja.


Ha rosszabb a helyzet, attól nem leszel nulla, mert a világon egy ember esetleg már nem szerelmes beléd, főleg 16 évesen, ahol még ismerkedtek ezzel a helyzettel, a világgal.

2018. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mivel nem régóta vagytok együtt, így sok az az 1 hét. Én 3 hónapja vagyok együtt a barátommal nekünk is volt hogy beteg voltam de meglátogatott, de minimum felhívott. Jön a nyáriszünet, akkor kiderül hogy ragaszkodik e hozzád vagy akár csak unalom űzésből van veled. De az ilyet szerintem jobb megbeszélni.
2018. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!