Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm 4 hónap alatt...

Adam1030 kérdése:

A barátnőm 4 hónap alatt megunt pedig mielőtt nem jártunk mi voltunk fél évig a legjobb barátok, és már természetesnek vesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm kicsit kevesebb mint 1 éve ismerem. Akkor még az első kapcsolatával volt, mi voltunk a legjobb barátok ekkor a csajszival azonban nem akartam bekavarni flegmának kelet lennem, azonban karácsonyi kívánsága az volt hogy legyek olyan mit rég. Többször is letámadott hiába mondtam neki hogy nem szabad 2x is vissza sírt. Azonban a pasija nem tűrte el hogy ennyire kedvelt kidobta, mert a nő állítása szerint mi voltunk a legjobb barátok előttem már szakítottak egymással 1x most miattam ez a 2x. De 2 hónap után velem járt eltelt 4 hónap én ugyanúgy szeretem de ő állítólag megunt ez alatt a 4 hónap alatt és már nincs közös témánk szerinte pedig félévig bármiről tudtunk beszélni most meg ha megpróbálok vele nem értékeli és állítólag untatom állítólag ha velem van és már nem is nagyon akar pedig előző hónapokban sülve főlve együtt voltunk a számos hasonlóságunk miatt most meg ez sem elég és állítása szerint ha egy barátjával jobban elbeszél mint velem akkor baj van ... Állandóan le kezel,természetesnek vesz, mit tehetnék ?

20f



2014. jún. 16. 04:32
 1/3 anonim ***** válasza:

" Állandóan le kezel,természetesnek vesz, mit tehetnék ? "


-például : leléphetnél ,azt jónapot

2014. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megismert már, újra vágyik, ennyire kellettél.
2014. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, itt egy dolgot tehetsz, hogy te mondod neki hogy viszlát.


A kapcsolatnak így is úgyis annyi, főleg ha már ilyen rövid idő alatt gondok vannak. Előbb-utóbb mindenképp szakítás lesz a vége, csak vagy ő dob ki téged, és az sz..r érzés lesz, és minél tovább húzod, annál jobban fel fog hozni minden kis hibát óriási gondnak, és kikényszeríti hogy szakítsatok, persze mindezt úgy, hogy te érezd magad szarul, ő meg áldozat lehessen.


Ez sajnos ennyi volt.

2014. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!