Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a tanáromnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Órákon sokat néz rám mindig, meg rám mosolyog ha kérdezek tőle vmit. Ma osztálykiránduláson vitte egy darabig a táskám, majd még 2x is megkérdezte, hogy vigye-e. S amikor kést dobáltunk is csak nekem mutatta meg, hogy hogy kell.

17/L



2018. jún. 8. 17:01
 1/9 anonim válasza:
74%
Ennyibol nehez kitalalni kicsilany. Es egyebkent a homoszex kategoriaba raktad. Tanarno?
2018. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Kést biztos nem dobáltat egy tanár :D Kamuuuuuuu
2018. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriába írtam, férfi tanárról van szó.
2018. jún. 8. 17:11
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Osztálykiránduláson dehogynem.
2018. jún. 8. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
fujj
2018. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Fú, ha ennyitől bezsongsz, az én tanáromnál már szerintem a menyasszonyi ruhádat keresgélnéd 😂

Órákon sokat néz rám, mindig mosolyog, imád kacsintgatni, mindig segít, bármit kérdezhetek tőle. Osztálykiránduláson majdnem mindennap beszéltünk és segített is volna felvinni a 20 kilós bőröndömet, ha kértem volna. Órán volt szó a "love" témakörről, amit pont velem beszélt meg, engem választott partnerének. Ja és rendszeresen drágáimnak szólítja a majdnem full lányokból álló csoportunkat.

És nem, nincs beleesve egyikünkbe sem, házas és nagyon boldog. Egyszerűen csak nem gondolja úgy, hogy akkor most azért, mert ő tanár, akkor kizárólag a katedrán van a helye fapofával és csakis a tananyagról lehet beszélgetnie a diákokkal, tilos bármiféle közvetlenség (amúgy soha nem lépett túl semmilyen határt, még csak hozzá sem ért egyikünkhöz sem).

Ne láss bele többet, mint ami van. A tanárod egyszerűen csak udvarias és mivel a tanítás a dolga, ezért természetes, hogy megmutatja, mit hogyan kell. Lehet, hogy emellé kedvel is téged, de csak mint rendes diákot. Ennek örülhetsz, de ne gondolj semmi másra

2018. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez csaK udvariasság. Ilyen jelekben ne bízz. (velem is előfordult pl ilyen, de nem jelentett semmit, csak udvarias volt.) Testbeszéd a lényeg. Úgy értem: nézd a lábfejét. Ha feléd mutat akkor bejössz neki, hisz az azt jelenti, rád gondol, ergo a lábfej megmutatja hova akar menni az ember. :)

Sorolok még pár dolgot mikre figyelj ha tudni akarod mi a helyzet:

-tükör reakció

-kitáguló pupilla

-teljes testtel feléd fordulás

2018. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OMG...ez hülyeség! Csak szimplán kedvel téged, nem szerelmes beléd...
2018. jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebben semmi extra nincs. Nem
2018. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!