Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

A tanárom 23 éves (férfi) én 18 vagyok.

Volt egyszer olyan, hogy 3 fős csoportokra osztott minket és úgy kellett megcsinálni egy feladatot, majd a 3 ember egymás között kiválasztott valakit szóvivőnek aki elmondja hogy kellett megcsinálni a feladatot, és mi is választottunk valakit,(aki mellesleg nem akart szóvivő lenni, de leszavaztuk :D) és a tanár meg közbeszólt, hogy ő személyesen kinevez engem szóvivőnek..

meg mindig megcsikizi a nyakamat, meg simogatja is a nyakamat, meg ha felteszem a kezem mert kérdésem van, akkor odajön és olyan közel hajol hogy érzem ahogy veszi a levegőt, meg a csipőjét is midig odanyomja az oldalamhoz, meg kitalált nekem egy idétlen becenevet és mindig úgy szólít az óráin.

Ha a folyosón találkozunk mindig mosolyog rám meg ilyenek.

Illetve a kicsi korkülönbségre hivatkozva, megengedte, hogy tegezzük egymást,(az egész osztálynak) de amikor én tegeztem őt órán,(ahogy a többiek is) rám szólt, hogy kihez beszélek, meg hogy beszélek..pedig csak azt kérdeztem, hogy mit írt a táblára.


Próbálok nem reagálni az ilyenekre, de már kezd nagyon zavaró lenni a dolog.

Szerintetek is tetszem neki és ezért viselkedik velem így?



2018. jan. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Gimnázium, vagy egyetem/fősuli?
2018. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főiskola.
2018. jan. 21. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Istenem..Kezdem érteni, hogy miért ilyen alacsony a tanárok presztízse. Siralmas.
2018. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég valószínű.

Mondjuk ég a pofám őhelyette is.

2018. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!