Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehet így a folytatás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet így a folytatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 5 éves kapcsolatban élek. Nem voltunk mindig felhőtlenül boldogok, az első évben történt egy kis botlás a barátom részéről, amit csak 1 évvel később tudtam meg. (Illetve már akkor is tudtam, csak nem beszéltünk róla.) Nem történt testiség, csak találkozott egy lánnyal a kapcsolatunk válságos időszakában.

4 évünk ez után teljesen őszinte volt, a múlt hétig. Amikor a párom képes volt életében először a szemembe hazudni, hogy nem találkozott más lánnyal.

Ez nem vonzalom miatt történt, csupán barátok (ebben biztos vagyok, hiszen voltunk már többször egy társaságban), de félt, hogy ha elmondja, hogy elhivta enni egyet,, akkor haragudni fogok rá, vagy bele képzelek dolgokat. Nekem nem is ez fáj, hiszen miért ne hívná el kajálni egy barátját.

Sokkal inkább az frusztrál, hogy képes volt a szemembe hazudni ennyi idő után. Úgy érzem, ez akkora pofon volt, hogy elszállt a bizalmam felé. Nagyon szeretem őt, és meg szeretném menteni a kapcsolatunkat, de mikor rájövök, hogy nem történt tragédia, mehet minden tovább, eszembe jut az is, hogy mi garantálja, hogy többet nem hazudik nekem?

Ti mit gondoltok erről? Nagyon le vagyok döbbenve ezen a viselkedésen, mert soha nem tudott hazudni nekem. Mikor viccből füllentett, akkor is elnevette magát, és inkább elmondta az igazat. Napok óta elmondja, és érezteti, hogy nagyon szeret, és csak engem akart megvédeni, hogy ne legyek ideges, a semmin. Tudom, hogy csak én vagyok neki, csak nem értem, akkor ezt miért kellett. A párom megijedt, hogy emiatt elveszíthet. Tudnátok tapasztalatokat írni? Köszönöm. 21/L



2018. jún. 13. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és ő is akkor meg fogjátok tudni oldani. A legfontosabb mindig a KOMMUNIKÁCIÓ. Tudjatok beszélni a dolgokról sértődés és veszekedés nélkül. Viszont legyen a két szemed rajta és ezen a barátnőn ezek után.
2018. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív hozza állásod, bízom benne!
2018. jún. 13. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére hogy volt egy kis botlás ezzel a hazugsággal, amiket leírtál az mind arról tanúskodik hogy szeretitek egymást és megbíztok egymásban! Nagyon ritka az ilyen kapcsolat ezért tegyetek meg mindent hogy megmentsétek! Beszélgessetek nagyon nagyon sokat. Kérd meg hogy mondja el az ő álláspontját és mond el te is a tiedek. És ne csak erről a témáról... Beszéljétek át az egész kapcsolatot, és hogy mennyit jelent ez nektek! Sok türelmet és kitartást kívánok ehhez! És hidd el ahol szeretet van ott mindig vannak csodák! ;)
2018. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Ha hiszed, ha nem rengeteget szóltunk beszélgetni. Minden apróságot elmondunk a másiknak. Ezért sem értem, hogy tudott hazudni nekem, hiszen minden “hülyeséget” elmond. Valószínűleg tényleg csak félt, hogy hogy reagálnék erre. Valóban ebben a világban hatalmas érték egy hosszabb távú kapcsolat.
2018. jún. 13. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így álltok hozzá biztos minden oké lesz! :) (#3voltam)
2018. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KulGery válasza:

Ha engem kérdezne az asszony, voltam-e lánnyal, és is azt mondanám neki, hogy nem. Noha mindennap egy irodában dolgozok egy nővel.. Csak az munkakapcsolat, míg nálatok baráti kapcsolat. Ezért eszébe sem jut, hogy arról kérdezed.

Tehát igazat mondott, nem flörtölt.

2018. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!