Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok olyan barátot,...

Hol találhatok olyan barátot, aki megérti a hiányosságaim? 17/f

Figyelt kérdés

Az okát nem szeretném leírni, de rengeteg általános dolog kimaradt az életemből, és nagyon szorongok emberek közt. És van sok olyan, amit nem tudok kitől megkérdezni, illetve egyedül nem tehetek meg. Pl. képtelen vagyok bemenni egy olyan üzletbe, ahol még nem voltam. :c


Van olyan ember, aki egyáltalán ezt megérti, és nem menekül egyből? Hogyan ismerkedhetek? Ha mindent elmondok egyből, attól mindenki kikészülne. Nem igazán tudom, hogy mit kellene tennem.


Tanács?



2014. máj. 4. 17:42
 1/4 piriiiiii ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy kikészülnék. De persze én nem is lehetek igazi barát, mert a netes barátok nem igazi barátok... ez így hülyén hangzik. :D De érted.

Mindenesetre dumálni bármikor szívesen bármiről, nyitott vagyok, és megbízható is. :)

2014. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már a barátod lesz ( nem 3 nap ismerteség után!!! ), akkor majd szépen fokozatosan meg lehet a barátoddal beszélni ezeket a dolgokat. A barátok begértenek, ezért ne egybő úgy kezd a beszélgetést, hogy:

- Szia Pisti vagyok képzeld az a hibám meg ez a hibám...

Hanem ha lesz több barátod, akkor mond el nekik.

Sok Sikert :)

2014. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Nincsenek barátaim.
2014. máj. 4. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

" mert a netes barátok nem igazi barátok... " Ez így van, személyes konktaktus kialakítása nélkül nem igazán beszélhetünk igazi barátságról. Ráadásul így full anonimba, nem mindenki képes teljesen megnyílni a másiknak, értsd nagyon sok a hazug, megbízhatatlan alak, és még ott vannak azok is, akik csak szórakoznak a másikkal.

Én éppen ezért hagytam fel a "netes barátkeresésbe". Idővel vagy lekoptatnak, hazudnak, netán nem hajlandóak találkozni, ez utóbbinál szintén hatályba lép hogy lekoptatnak, vagy nem írnak többé.

Szabad kérdezni, hova valósi vagy kérdező?

2014. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!