Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiúk nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk nagy része akik csókolóznak, megfogják a lány fenekét? Mitől olyan jó ez nekik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

Első csóknál valószínüleg csak dugni akar..

Ha már együtt vagytok egy ideje akkor ez szerintem alap bár nem mindenki szereti. De ez ugyan ugy a szeretet jele az hogy akar teged es hogy szereti a tested.

Es hogy miert? A segg a mell a pasiknak olyan mint egy csajnak a hajbaturas vagy a has. Nekik ez jon be nekunk az. Mindenkinek van valami amiert oda van a pasiknak ez a ketto. Te is biztos elsz hallsz valamiert egy sracon, na azt erzik a pasik is a segg vagy a mell lattan. De ez is valtozo pasik kozott se mindenki ezert van meghalva.

2018. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én jelenleg 10 hónapja vagyok együtt a barátommal akivel elég érdekesen történt az első csókunk.

Egy buliban,mindketten kicsit ittasak voltunk,de annyira bejöttünk egymásnak,hogy egy kis puhatolózó szájra puszi után,ha szégyen ha nem,nyelves is volt és elég rendesen megfogta a hátsóm. Igazából nekem nem volt taszító,de józanul azért sok lett volna. Betudtam annak hogy ittasan gátlástalanabb az ember. Aztán elkezdtünk beszélgetni és jött az első józan találkozónk. Olyan édesen felénk volt a srác,kis illedelmes és nem nyúlt semmi “olyan” helyre hogy illetlen lett volna. Aztán 5 hónapot várt rám,mielőtt együtt lettünk volna másképp is,mert nekem ő volt az első.

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy nem minden srác csak “dugni” akar,aki megfogja a hátsód csók közben. Függ a helytől,állapottól meg minden.

2018. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!