Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes türelmesne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes türelmesnek lennem a sráccal aki tetszik vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Milliónyi ilyen kérdés van, tisztában vagyok vele, úgyhogy előre is bocsánat az újabb kérdésért. Van egy évfolyamtársam aki tetszik, ismerjük is egymást sulin kívülről de eddig nem beszélgettünk sokat még is mikor ránézek úgy érzem mintha mindig is ismertük volna egymást és egy olyan ember lenne aki nagyon fontos számomra. Egy ideje figyelem, hogy folyton néz. Bárhol vagyunk ha észre vesz akkor néz. Úgy döntöttem írok neki. Vissza is írt, egyből megnézte az üziket és normálisan, kedvesen reagált rá. Most kezdeményeztem talán először, úgyhogy elég hülyén érzem magam, hogy ezen kattogok. Aznap este amikor írtam neki bealudt és azóta már másfél napja nem írt vissza de még csak meg sem nézte pedig késő este meg reggel is fent volt. Sosem érdekelt ki mikor és miért nem ír vissza de most elgondolkodtam rajta, hogy mi van ha azért mert nem érdeklem. Én többször nem fogok neki írni, megtettem az első lépéseket szerintem. :/ Tudom ez nem minden esetben jelent sokat, mert ő amúgy sem lóg sokat messengeren és inkább a real life-ban él. Tanácstalan vagyok. Ezek alapján ha nem írt és meg sem nézte jelentheti azt, hogy nem érdeklem?

2018. jún. 22. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmmm, ha alapból nem nagyon beszélget messengeren akkor talán valóságban kellene vele beszélni. Messengeren meg kérdezz rá esetleg, hogy megsértetted-e valamivel vagy miért nem válaszolt, első részlet alapján valószínű te is érdekled őt valamilyen szinten, az is lehet, hogy megijedt és azért nem mer vissza írni.
2018. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok; az is lehet, hogy kicsit későbbre halasztotta a válaszadást és elfelejtette. :D
2018. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. :) Nem ismerem annyira szóval nem sok mindent tudok róla még. Viszont amikor úgymond “megismertem” még együtt voltam egy sráccal akivel ők akkor lettek jóban emiatt pedig sokáig féltem, hogy alapból offos vagyok számára, de tudtommal már nem igazán beszélnek/tartják a kapcsolatot. Szívesebben beszélgetnék vele élőben de most nyári szünet van és így nem annyira egyszerű összehozni megbeszélés nélkül. 😅
2018. jún. 22. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Aki másfél napig nem ír vissza, annak nem jössz be, sajnálom. Senki, de tényleg senki nem alszik be, miközben épp egy bejövős csajjal beszélget. Tetszett a hiúságának, hogy kezdeményeztél, de inkább kiseggelt a történetből. Ez bizony egyértelmű nemet jelent.
2018. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet ertek az elozovel
2018. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Leírom az én történetemrt/tapasztalatomat fiú szempontból, eléggé hasonló dolgok történtek. 10. környékén nekem nagyon megtetszett egy lány, rendkívűl sokat tekintettem az irányába amikor lehetőségem volt rá. Nagyon aranyos, mosolygós és kedves volt, köszöntünk egymásnak reggelente ha volt rá lehetőség, meg nap végén elköszöntünk, de soha nem volt bátorságom rendesen odamenni hozzá.


Aztán később ő is rámírt, hirtelen kicsit jól elbeszélgettünk, azt is említette hogy tölthetnénk egymással több időt. Na és akkor én ilyen helyzetekben teljesen lefagyok, nem jön ki belőlem semmi értelmes, majmok cintányéroznak a fejemben mint a rajzfilmekben és a torkomban dobog a szívem. Ő utána még mindig nagyon türelmes volt és ha találkoztunk az utcán akkor megróbált elbeszélgetni velem, próbált közös helyzeteket összehozni. Sokkal többet megtett mint amennyit meg kellett volna, de én egyszerűen mindig teljesen leblokkoltam és ennyi is volt... Tudom, biztos nagyon szánalmas vagyok, talán rossz nevelés az oka, férfi figura hiánya vagy rossz szocializáció, de nem akarok senkit hibáztatni, a végén csak az én hibám volt.


Ha optimista vagy akkor ebből azt szűröd le, ezek ellenére is lehet hogy nagyon tetszel neki, csak nagyon nem megy ez neki, ha pesszimista akkor meg azt, hogy lehet, hogy csinálhatsz bármit, akkor sem fogsz sehová jutni. Mindenesetre a legjobbakat kívánom neked, remélem valamennyire hasznos volt a válaszom. :)

2018. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!