Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehetne rávenni őket, hogy jóban legyenek?

Figyelt kérdés
3 hónapja van barátnőm, előtte még sohasem volt. Közöttünk nincs is probléma, minden rendben van. A probléma igazából azzal van, hogy a legjobb lány barátom, kicsit fura mostanában. Nagyon nem jönnek ki, amikor bemutattam őket egymásnak, végig flegmázott, pedig ilyet sosem csinált előtte. Múlt héten pedig amikor együtt tanultunk, elkezdte utánozni a barátnőm, amikor mondtam neki, hogy nem vicces, amit csinál, hanem gyerekes, azt mondta, hogy egy idióta vagyok és fogta magát és elment. Azóta sem akar beszélni velem. Egyszerüen nem értem ezt az ellenszenvet, mert a barátnőm sosem tett semmit ami kiválthatta ezt. Szerintetek mit lehetn csinálni, hogy kicsit összehozzam őket? Mindketten fontosak számomra, a barátnőmet is nagyon szeretem, és a legjobb barátom is nagyon fontos nekem, hisz óvoda óta sülve-főve együtt voltunk, és mindent meg tudtunk beszélni eddig. Azt sem lehetne mondani, hogy elhanyagolom a barátságunkat, mert szinte ugyanannyit voltunk együtt, mint előtte, csak most nagyon kifordult magából. Szerintetek mivan vele? Lehet a lányok válasza most nagyon hasznos lenne, de fiúk válasza is érdekelne. Elpre is köszönöm a segítségetket.

2018. jún. 23. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg bejossz a legjobb baratnodnek, de ezt nehogy mondd neki. A legfontosabb hogy adj neki idot, ha igy viselkedett akkor neki kell tisztazni a sajat erzeseit. Ha csak egyszeruen nem szimpi neki akkor majd megnyugszik attol ha latja hogy jol banik veled es jokat meselsz rola. Ha viszont tenyleg tetszel neki es nem valtozik a helyzet akkor valasztanod kell kettojuk kozott.
2018. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Három lehetőség jöhet szóba.

1. A lány barátod többet érez irántad.

2. A lány barátod csak barátként tekint rád, de mivel olyan régóta sülve-főve együtt voltatok, furcsa lehet neki, hogy van egy harmadik. Lehet, úgy érzi, hogy ő így már a felesleges harmadik fél.

3. A barátnőd mondott vagy tett valamit, persze olyankor, mikor nem láttad. A kapcsolat elején nem lehet olyan jól ismerni a másik felet. Én már hallottam olyanról, hogy a kedves barátnő telón és személyesen is flegmázott a srác barátjával, csak hogy elriassza, pedig ő fiú volt, tehát semmi oka nem lett volna rá, de a barátja előtt játszotta a szentelt, a srác haverja meg pont ezért nem mert szólni, mert nem hírt volna neki a srác.


Hagyj nekik időt, hogy megszokják egymást, ha nem rendeződik a helyzet, akkor ülj le a lány barátoddal és beszéld meg vele. Kérdezd meg, hogy miért nem szereti, mondd el neki, hogy a barátsága még mindig fontos.

2018. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!