Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell még ahhoz, hogy a...

Mi kell még ahhoz, hogy a lányok egyáltalán szóba álljanak velem és ha szóba álltak akkor jóban legyenek velem és idővel tartós komoly kapcsolat legyen kialakulva, vagy ha más nem akkor legalább barátként mellettem maradjanak? 25/F

Figyelt kérdés
Rengeteg célomat elértem (kétszeres országos olimpiai bajnok vagyok társasjáték sportágból; kiadták egy regényemet, egy novellám és jó pár versem is kész; egyetemre is jártam; kiválóan megtanultam angolul), külsőmmel semmi bajt nem látok. Nem vagyok tökéletes egyáltalán, vannak rossz oldalaim is, de alapjáraton őszinte, megértő, érdeklődő és jó humorú vagyok, a fejlődés és az önváltoztatás szándékával. Ezek ellenére mégis azt tapasztalom, hogy a lányok kerülik a társaságom, fogyatékosnak tartanak (legalábbis ezt sulykolják belém), vagy pedig hitegetnek, hogy milyen jó fej vagyok, aztán minden átmenet nélkül eltűnnek az életemből és fogalmam sincs, hogy mi az amin fejlesztenem kéne még.
2015. jan. 15. 17:00
 1/4 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Mindig add magad, előbb utóbb úgy is találkozol valakivel akivel jól kijöttök :)
2015. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm, a tüneteid alapján egyértelműen a Red Pill-re van szükséged. Innen indulhatsz el:


[link]


Remélem az angoltudásod megvan hozzá, sok sikert!

2015. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igencsak különc lehetsz, legalábbis ez a leírás, amit adtál magadról igen furának tűnik. Az tény, hogy mindig magadat kell adnod, de ha az egyéniséged nagyon furcsa és nagyon eltér a megszokottól, akkor az sokszor egy visszás hatást kelt és a lányok valóban nem szeretik az ilyesmit (de még a fiúk sem). Lehet, hogy egy kicsit vissza kellene venned és átlagosabb témákkal kezdeni egy lánynál, mondjuk ne a társasjátékos helyezésedről, vagy a verseidről beszélj neki. A legjobb ha kérdezgeted, kipuhatolod, hogy őt mi érdekli és arról kezdesz vele beszélgetni. Ezt minden ember értékelni szokta.
2015. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok nagyon nehéz esetek!! Engem is jófejnek tart egy csomó nő, mégse volt még soha csajom, pedig felnőtt vagyok már... Állítólag a rendes pasikat szeretik, de a gyakorlatban ez nagyon nincs így!
2015. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!