Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érdekük, hogy velem...

Miért érdekük, hogy velem haverkodjanak / jóban legyenek velem?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan miért van az, hogy menő srácok néha szóba állnak velem (mikor látják rajtam, hogy nem vagyok beszédes, meg szerencsétlen vagyok), mondjuk ha házibuliban vagyok.
2010. aug. 31. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm, szimplán jófejek akarnak lenni? Tudom, ritka eset, de a menő - vagy annak gondolt - srácok is lehetnek azok. Házibuliban persze az elfogyasztott alkohol mennyisége is befolyásolja a viselkedésüket - bár én egyáltalán nem bánom, olyan srácokkal voltam el naon jól házibulin, akikkel előtte 4 évig 2 szót sem váltottunk.
2010. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy fiú vagy lány vagy-e:)

Ha lány vagy akkor bizonyára tetszel nekik. Ha fiú vagy akkormeg ne érezd magad bénának, hanem barátkozz össze minél több emberrel!

2010. aug. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, két szót váltanak veled, húúú. Hát épp az útjukba estél, és nem tartanak ufónak, szal miért ne?
2010. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!