Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam amiatt hogy nem találok magam mellé senkit. Mit tehetnék? Részletesebben lent

Figyelt kérdés

Szinte minden ismerősöm már randizgat, barátnőt, pasit talált magának, én meg itt vagyok egyedül, rengeteg csalódással megáldva. Bárhogy próbálkozom bárkinél, bármivel, egyszerűen nem jön össze semmi.

Ötlet, esetleg hogyan, hol ismerkedjek lányokkal, fiúk, ti hogyan flörtöltök más lányokkal, hogyan sikerül meghódítani őket?

16/F



2018. jún. 24. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Csáó!

Ugyan így gondoltam én is. Most randizgatok egy lánnyal, és remélhetőleg összejön a dolog. A lényeg, hogy próbálj meg minél többet a barátaiddal lenni, kezdj el sportolni, ismerj meg új embereket, és légy nyitott mindenfelé!

Én úgy voltam vele, hogy hagytam, nem kergettem egy lányt sem, kivarosabb fajta vagyok, es ha valaki megtetszik és látom hogy közös a vonzalom akkor közelítek.


Egyelőre ennyit tudok leírni.

2018. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is, még soha nem közelített felém annyira senki, és nem tudom, hogy mi lehet a baj, mert eddig pozitív visszajelzéseket kaptam a személyiségemet és a külsőmet illetően (mellesleg még nekem se tetszett senki igazán).

Bár az is igaz, hogy nem vagyok egy kezdeményező típus, de azért szerintem ne egy lány loholjon már egy srác után, és nyomuljon mindenáron.

Tanácsot sajnos nem igazán tudok adni, mert nincs tapasztalat, csak együttérzést!😀

18/L

2018. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok de nyugi azt mondják ha nem keresed megtalál.

16/L

2018. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi 16éves vagy hová még barátnő majd ha találsz egy olyan lányt akkor úgyis tudod mit kell tenni addig meg pihenj rá :)
2018. jún. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert még csak 16 éves vagy, és ráadásul suliba is jársz még(igaz, most éppen nyári szünet van), és ott vannak körülötted a korosztályodbeli lányok, vagy még esetleg a 14 éves lányok.

Hmm, gondolj bele, hogy még hány csalódást fogsz még megélni az életben, meg különben is azt mondják, hogy ezek a dolgok csak megerősítenek, szóval ilyen szempontból van egy kis pozitív tere is az egésznek.

Én is csalódtam már egy párszor, ráadásul én a huszonéves korosztályba tartozom, és hát nekem se volt még barátnőm. Szóval ilyen szempontból én már jobban kezdhetnék aggódni:D

Ha városban laksz, akkor egyszerűbb a dolgod, mintha pl ha egy kis településen laknál. Gondolom vannak olyan haverjaid, akikkel szoktatok csak úgy bandázgatni, járkálgatni erre arra. Lehet, hogy pont egy ilyen spontán alkalommal fogsz valakivel megismerkedni. Az okosok meg azt szokták mondani, hogy nem érdemes a témára rágörcsölni, mert minden jönni fog magától. Hmm, hát lehet, hogy van benne valami, csak tudom magamon is, hogy ez nem egyszerű dolog:D, de nem lehetetlen.

Neten meg max a Tindert ajánlanám, de fel kell készülnöd arra, hogy ha nem nézel ki jól az átlagostól jobban, akkor sajnos nem sok esélyed van ott, mert az egy húspiac, ami a külsőre megy.

2018. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok már kicsit keseredve. Napi szinten próbálkozom imerkedni interneten (főként ezen az oldalon), de soha nem járok sikerrel. Egy-két emberbe botlottam már bele, akit nagyon szimpatikusnak találtam, de egy idő után senki nem írt vissza. Nem tudom mit csinálok rosszul vagy csak nem vagyok elég érdekfeszítő... 17/L
2018. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óh nyugi én is így vagyok ezzel. Valahogy sehogy se akar összejönni. Nem adom fel nem erről van szó csak már nagyon jó lenne találni valakit

16l

2018. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó két válaszoló lányoknak írom, hogy nektek se kell abszolút elkeseregnetek:)

Nektek majd csak válogatnotok kell a fiúk között akik jelentkezni fognak. A korosztályotokbeli srácok most még bátortalanok, de higgyétek el, hogy ez pár év múlva változni fog náluk nagy valószínűséggel.

Írta valamelyikőtök, hogy akikkel itt beszélgettek, azok egy idő után eltűnnek. Ezt viszont furcsának találom, mert neten fiúként főleg nehéz manapság lányokkal ismerkedni, szóval nem értem őket, hogy miért csinálják ezt.

2018. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!