Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok ilyenre? És lányoknak meg milyen tapasztalataik voltak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy lány szerelmet vallana egy fiúnak,vagy esetleg utalna rá,de a fiúnakvagy nem tetszik a lány,vagy utálja (de azt is leírhatjátok nyugottan hogy mi lenne ha a fiúnak tetszene is a a lány)

2018. jún. 26. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bődületesen rondának kell lennie ahhoz, hogy ne imponáljon egy kicsit is az, hogy egy lány vall nekem szerelmet. Szerintem adnék egy esélyt a dolognak, és megpróbálnám megismerni közelebbről is.


18F

2018. jún. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első sok lány álma a tizedik csalódás után :)
2018. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Elég gáz,ha egy lánynak kell szerelmet vallania...
2018. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha egyáltalán nem jönne be akkor finoman visszautasítanám. Ha meg tetszene nyilván örülnék neki és továbblépnénk a kapcsolatunkban egy magasabb szintre :D
2018. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy tök cukin megmondta az általam kiszemelt fiú, hogy "Nem szeretnék semmit " és akkor még hozzátette szintén tök cukin, hogy "bocsi." Tehát, ha édes fiút szemeltél ki, tudni fogja, hogy hogyan koptasson le kedvesen , empatikusan; ha meg nem kedves; akkor meg nem kár érte, hogy nem jöttetek össze, akkor meg örülj neki; viszont, ha tetszel te is neki, lehet, hogy zavarba jön, lehet, hogy elhív valahova, lehet, hogy alszik rá egyet és a) elhív, b) nem hív el; de ha te is bejössz neki, akkor meg szerintem simán lehet ennek folytatása. Viszont lehet, hogy az is benne van a pakliban, hogy a kiszemelted ő foglalt, és most éppen mással jár; és amúgy tetszenél neki , de lekoptat vagy kedvesen-empatikusan; vagy elküld goromba módon.
2018. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Négy alkalommal vallottak nekem szerelmet.Az elsőnél 14 éves lehettem,de jól esett,viszont félénk voltam és nem tudtam,hogy hogyan kezeljem.

Szóval lehet,hogy megszeppen a srác.

De szerintem nincs olyan ember akár férfi,akár nő akinek ne esne jól a szeretet.

28/F

2018. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!