Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Marcus vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Marcus vagy Martinus a helyesebb?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem Marcus


2018. jún. 26. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez 2db ecset
2018. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Babám, ha nem tetszenek, akkor tégy egy szívességet és húzz innen. :)
2018. jún. 26. 23:13
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Feltettél egy kérdést, ő meg válaszolt. Csak idézni tudok tőled: ,,Babám, ha nem tetszik húzz innen." Inkább ne tegyél fel kérdést, ha nem tudod elviselni, hogy van akinek más az ízlése.

Amúgy szerintem ugyan olyanok, és egyik sem az esetem. A másik meg az, hogy nem tudom hány évesek, de nem tűnnek többnek 14-nél.

2018. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem Martinus:D



Amúgy egy 16 éves norvég ikerpárról van szó, Marcus a jobb, Martinus a bal.

2018. jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha tudnátok olvasni. :) Nem azt kérdeztem, hogy jól néznek-e ki vagy hogy mire hasonlítanak. Provokatív, lenéző stílusban idelöki, hogy 2 ecset. Ha még így is lenne, de csak úgy halkan megsúgom, hogy egyáltalán nincs így, akkor sem beszélhetne így róluk. Meg valamit mégiscsak tudhatnak, ha több millió rajongójuk van, veletek ellentétben, akik annyit se értek, hogy leköpjelek. (:

Tudod, mint ahogy az a szép mondás is tartja, "amilyen a mosdó, olyan a törölköző". Ha idejössz provokálni, ne csodálkozz, ha megmondják neked a magukét.

2018. jún. 26. 23:46
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Sose tetszett egyik se mert mindig Shrekre emlékeztetnek
2018. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindkettő helytelen. Amúgy ha ezek norvégok, akkor én szőke néger vagyok.
2018. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyik fiú sem jön be.
2018. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Oszinten szerintem borzalmas mindketto XD
2018. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Uram isten kik ezek. Szerintem a "vagy" a helyesebb. A kérdező biztos nincs több 13 éves kislánynál
2018. jún. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!