Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy híres emberbe, ráadásul 4 évvel idősebb és norvég mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta meghallgattam a legelső zenéjüket (mert ikrek de az egyik jobban tetszik) teljesen elvarázsoltak. Először csak tetszett most meg bele vagyok bolondulva teljesen. A neve Martinus Gunnarsen innen már gondolom lehet tudni. Ő 16, én 12. Ő norvég, én magyar. Elfelejteni nem tudom mert ha megvonom magam tőle nem bírom ki és a zene a mindenem (a 2. Tinus után) és ő(k) a kedvenc énekese(i)m. Találkozni soha nem találkoztam velük. A szüleim nem tudják hogy szeretem a zenéjüket és azt meg főleg nem hogy szerelmes vok belé. Mit csináljak?

#szerelem #Marcus & Martinus #M&M #Martinus Gunnarsen
2018. febr. 28. 14:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem, csak rajongás, mivel nem ismered, nem szeretheted. Kinövöd, elmúlik.
2018. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd be háttérképnek és tedd ki a posztert róla. Én is ezt teszem 😂😅 szerelmem épp Thomas Brodie-Sangster 💕
2018. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 de képzeld szeretem, láttam angol nyelvű videókat őszintén beszélt és nagyooon tetszik és annyira cuki hangja van😍
2018. febr. 28. 14:41
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szerencsére ennél komplexebb. Sok tulajdonságával nem vagy tisztában, azokkal a dolgokkal, amik a kamerák mögött és nem előtte történnek. Azok ismerete pedig elemgedhetetlen a valós szerelemérzethez. Ismétlem, ez csak rajongás, és elmúlik.
2018. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Gondolom, az ilyenek írtak annak idején a Bravo újság szex-szerelem rovatába, hogy a poszterről xy sztár mindig engem néz :D Vagy gyereket várok xy sztártól (igaz soha nem találkoztunk) hogyan tudathatnám vele? :D


Ez nem szerelem. Rajongás. Teljesen természetes, majd elmúlik idővel. :)

2018. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De nem tudok egy nap sőt egy órát sem nem rá gondolni! Nem tudok úgy élni hogy nem nézegetem folyton a képeit, videóit stb. Nem biiiroooom valaki olyan írjon légyszi aki normális válaszokat tud adni és nem olyat h ez nem szerelem stb
2018. febr. 28. 14:55
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig biztos nem hülyeség, ha ilyen sokan ezt mondják :P
2018. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De ez nem rajongás! Rajongás az ha szeretem a "művészetéért" és különösebben nem
2018. febr. 28. 15:01
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
12 éves vagy, tombolnak a hormonok, a helyes fiúk megragadják a tekinteted, ez normális, de a szerelem nem az, hogy őt nézed és hallgatod. Azt azért teszed, mert tetszik. A tetszik nem egyenlő a szerelemmel. A szerelem az, amikor ismered minden rossz és jó tulajdonságát, és ennek ellenére vele akarsz lenni, mert a hozzád illő partnert látod benne.
2018. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
írj róla fanfictiont :)
2018. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!