Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! Volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! Volt már olyan, hogy egy tini teljesen "elvette az eszeteket"? Hogy történt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mi számít fiatal férfinak?

Felnőttként nekem a tinik már gyereknek tűnnek.

De ha pl. egy 20 éves fiúra és egy 17 éves lányra gondolsz, az teljesen normális.

2018. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
34 évesként is,16 volt a csaj ,nem részletezném,de azért természetesen ellenáltam a kísértésnek...
2018. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
23 vagyok, még simán elvehetne egy
2018. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Több nálam jóval fiatalabb lány is felkeltette az érdeklődésem, de sajnos a többség a szülei miatt nem merte felvállalni a korkülönbséget, hiába volt meg a szimpátia. 24/F
2018. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy kinéznek a mai tinilányok, ez nem ritka. Hogy történik? A kirakott seggekkel és feszes bébicicikkel parádéztok. Kár, hogy hamar koravének lesztek.
2018. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen volt. De ellent kellettem állni. Én 36,a lány 16 körül volt.
2018. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Hát persze,mert ha te nem állsz ellen,akkor az a 16 eves gyerek leteper,nem ? 😊
2018. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan kislány már, s én sem öregember ;-)
2018. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!