Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat a VOLTra, egész hétre?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves barátnőmmel, és a 18 éves unokatesómmal mennék. Megbízható vagyok, ahogy a barátaim is, nem értem, miért hajtogatja anya, hogy nem mehetek, tudja jól, hogy vannak korlátaim, amiket nem lépek át. Ezelőtt is voltam apával fesztiválon, tavaly épp a VOLTon, ahol volt csomószor, hogy egyedül bóklásztam, illetve apa is látta, hogy nem vészes a hely. Ő elengedne, de anya hajthatatlan, és a legrosszabb, hogy nem indokolja meg.

Természetesen én állnám az egészet, nyári munkát vállalok.



2016. jan. 10. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván anyukád más generáció, nem volt még ilyen helyen és ezért félt téged és rugalmatlanul áll hozzá. Nyilván amúgy jogosan félt, mert bármi megeshet még akkor is, ha már egyszer apukád lecsekkolta a helyet. Apukádat kérd meg, hogy beszéljen anyukáddal
2016. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

17 éves vagy és olyan kérdésre vársz választ, amiben teljesen mindegy ki, mit válaszol, hiszen az édesanyád döntését nem tudják befolyásolni.

Mit érsz el azzal, ha mindenkitől azt a választ kapod, igen, elengednélek ?

2016. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szimplán nem értem, hogy miért nem akar elengedni.

Első, anya azért elég vad kamasz volt, plusz tavaly ő és apa is jöttek a Szigetre velem és barátnőmmel (egy napra, apa kapott ingyenjegyeket), szóval látott már ilyet. Tény, hogy a Sziget durvább egy kicsit, de ott is egyedül mászkáltunk, és élünk, nem drogoztak be, nem erőszakoltak meg.

2016. jan. 10. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Így már érthető, nem lesz veletek rendes felnőtt, akkor volt, még ha egyedül is mászkáltál ott volt a közeledben. Az pedig, hogy vad kamasz volt, lehet rádöbbentette arra, hogy milyen hülyeséget, avagy hülyeségeket csinált anno, még akkor is ha te nem tennél ilyet, vagyis most még azt hiszed. Helyes, hogy aggódik, mindenki tanuljon a saját hibájából. Szerintem így maximálisan érthető, hogy nem akar elengedni.
2016. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!