Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy sosem leszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy sosem leszek senkibe szerelmes és, hogy sosem lesz párkapcsolatom, illetve, hogy nem is érdemlek meg senkit? (hosszú kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja töltöttem a 17-et. Ezalatt sosem voltam szerelmes, nem tetszett senki, nem csókolóztam és semmi +18 karikásat sem csináltam. Kalandok nem vonzanak. Óvodás koromban már eldöntöttem, hogy minden első alkalmat (persze akkor csak a csók volt, szex nem, az később került rá mikor tudtam mi az :'D) a párommal, a társammal fogok csinálni. Szerintem én tipikusan az a nőkezdemény vagyok akinek érzelem, szerelem és ragaszkodás nélkül nem megy a dolog.


Szerelmes mint már írtam, nem voltam, viszont azt tudom, hogy nekem olyan szempontból fontos a külső, hogy vonzódjak majd az illetőhöz. Persze ez nem a romantikus könyvekben szereplő kockahasat jelenti, de nézzen ki jól.


Itt jön az egyik gond. Oké, senkit nem tartottam még helyesnek, leszbikus pedig nem vagyok. Nem vagyok nádszár. Régen az otthoni dolgokat evéssel oldottam egy kicsit ideiglenesen. Azóta pedig vannak rajtam pluszkilók. Röviden: Milyen jogon vágyok én arra, hogy a nemlétező párom jól nézzen ki, ha én nem tudom azt a bombanő szintet hozni amilyen szeretnék lenni? Pedig amúgy szép fejem van elmondások szerint, és még így is van némi alakom, de ezzel nem vagyok megelégedve. Más pedig biztos nem. Vagyis a +60 fölöttieket leszámítva, ők valamiért kedvelnek...


Utálok bulizni. Én itthon ülős vagyok. Rajzolok, imádok olvasni, írni és kreatív elfoglaltságokat csinálni sorozat/film vagy éppen zenehallgatás mellett. Kevés de megválogatott barátokkal akikben bízhatok. Ezzel csak azt akarom írni, hogy nincs túl nagy szociális életem. Ha pedig tegyük fel, elmennék buliba ahova nem tudnék, az nem én lennék. Már csak azért sem mert utálok este a sötétben egyedül mászkálni akár oda vagy hazafelé, de ez mellékes. Nem az én közegem lenne, nem is szeretem a túlzsúfolt helyiségeket.


Ó, az pedig bónusz, hogy a megszokott osztályomban lévő fiúkat leszámítva nem tudok ellazultan idegen fiúk közelében tartózkodni. Még a villamoson is kerülöm amikor pl feljön 3 fiú. Félek, hogy mit tudom én miért kinevetnek a hátam mögött, pedig biztos nem engem néznek, ezzel tisztában vagyok. Nem tudok mit csinálni, mindig is zavarban voltam az ellenkező nem közelében. -_-"


Nem erőltetek semmit, vagy jön vagy nem, de én is úgy vagyok vele, hogy mégis mi történne ha nem megyek sehová. De kérem, az nem én lennék ha "megerőszakolnám" magam, hogy elmenjek valahova ahol az önkényszer miatt végig morcosan és negatívan állnék az egészhez.


Írhatnék még több oldalon keresztül, de szerintem így is kellőképpen unszimpatikussá váltam mindenki szemében aki esetleg valami pozitív hozzászólást akart írni.


17/l



2018. júl. 4. 20:30
 1/7 anonim válasza:
47%

Tini rovat lentebb.

Leszer szerelmes, es ezer fiu beled is.

2018. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is keresed és nem jársz más társaságokba, úgy nehezen fogod megtalálni az igazit. Amúgy voltál már bulikban? Ha ott vannak a barátaid is csak nem érezheted rosszúl magad. :)
2018. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak fiúban, csak én nem szoktam olvasni meg kreatívkodni
2018. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nagyok az elvarasaid, adj le belole kezdetnek

Nagykepunek tunsz

Sportolj hogy jobban nézz ki

Es járj el otthonrol

Nem azt mondom h csapd szet magad minden hetvegen de havi 1-2 buli vagy kimaradas a barátokkal es akar uj kapcsolatokat szerezhetsz

Szivesen

19f

2018. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból nekem egész szimpatikusnak tűnsz. Aranyos amit szeretnél csak idő kérdése és jön majd valaki. 17f
2018. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen gondolkoztam/gondolkozok(csak férfi), annyi különbséggel hogy nem tartom valószinűnek hogy valaha is változni fog már a helyzet!


Bulikat én is utáltam ezért elvből én is kerültem mindig, hasonlóképp sosem jöttem ki jól osztályon kivüli lányokkal, én sem voltam nádszál mégis csak szép lányokat tartottam megfelelőnek(elküldtem összes próbálkozót mert nem tetszettek) és hasonlóképp kaptam megjegyzéseket hogy nincs barátnőm pedig igen jóképű vagyok, a nem erőltettem semmit is megfelel rám meg az otthon ülő típus.

Viszont hagy mondjam el mi lett ennek a vége már több mint 10 év eltelt most én 29, sose volt senkim és már nem is hiszem hogy lesz!

Mindegy jól érzem magam ennek ellenére is és örülök hogy nem alkudtam meg, az elveimhez ragaszkodni fogok életem végéig ha nem tetszik és ha nem jön, csak azért nem adok lejebb és nem keresem!

2018. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még szerelmes soha és párkapcsolat sem jött össze. De nem adom fel, továbbra is próbálkozok. :)
2018. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!