Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön vissza minden fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön vissza minden fiú? Bárkivel eddig együtt voltam egy idő elteltével újra akarták kezdeni. Miért? Ill volt hogy valakitől akartam valamit majd mikor már nem ő próbálkozott nálam. Miért?

Figyelt kérdés

Kivétel nélkül próbálkoztak újra és újra azok a fiúk akikkel eddig együtt voltam.(nem 1000 fiúról beszélek)Teljesen mindegy, hogy ki szakított és szépen vagy csúnyán lett vége, de később próbálkozott. Volt aki egyértelműen elmondta , hogy újra kezdené, volt aki utalgatott, volt olyan is aki a barátnőimnek mondta el mit is szeretne.


Ill. Érdekes de ha mondjuk tetszik egy srác nem ismerem csak látásból később úgy hozza az élet hogy meg ismerjük egymást.

Volt már többször, hogy láttam egy srácot nem ismertem majd egy ismerősön keresztül meg ismerkedtünk és randiztunk.


2016. dec. 20. 22:06
 1/8 October15 ***** válasza:
Egészen pontosan itt mi is a probléma?
2016. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kérdés van!

A probléma hogy még is miért?

2016. dec. 20. 22:10
 3/8 October15 ***** válasza:
Csak úgy. Azt azért erősen kétlem, hogy mondjuk az ÖSSZES exed újra próbálkozott. Vagy ha mégis akkor ez nem lehet egy túl nagy minta.:D
2016. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert meg akarnak dugni.. Szívesen :) :D
2016. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:

4.: Oké nyilván meg akarják dugni.. de ezt azért csak nem mondjuk így meg.. XD


24F

2016. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mást is megd.ghatnak
2016. dec. 20. 23:32
 7/8 October15 ***** válasza:
Oké de téged akarnak. XD Ne nekem mond, én nem akarlak. :D Még. :D
2016. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen az összes és ez kiakasztó picit. Főleg akkor mikor épp alakul valakivel valami....
2016. dec. 20. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!