Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy esetleg több is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy esetleg több is lehetne? (fiúktól)

Figyelt kérdés
Van egy srác akit igazából a legjobb barátomnak tekintek és vele mindenről szoktunk beszélgetni. Sokszor hoz fel perverz témákat, vagy csak le írja, hogy mit csinálna velem ha itt lenne. Kapcsolatot nem akar de nekem ez olyan fura. Szerintetek mégis akarhat valamit? Vagy csak poénból írja ezeket?

2018. júl. 7. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mi az a perverz dolog... :)
2018. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bugyidba jutni, aranyom.
2018. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szexet akar;)
2018. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is hogy bennelenne veled néhány dologban, de lehet az is , hogy humorizál; mondjuk ilyen félviccesen akkor ilyen "kétértelmű" (úgy, hogy nem tudod, hogy viccel-e vagy nem ) megjegyzéseket tenni... Hát, nemtom, énszerintem sanszos, hogy ő tényleg szeretne valamit.
2018. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*főleg ha nagyon gyakran, szemlátomást, sokszor utalgat erre.
2018. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!