Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát aki nem keresi a másik...

Barát aki nem keresi a másik amikor annak nagy szüksége lenne rá ezért a másik úgy érzi cserben hagyta ez az úgynevezett barát. Lehet ebből még jó viszony esetleg valaha barátság?

Figyelt kérdés
részletek privátba
2014. okt. 14. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum akkor ha egy gyerek van az adott kapcsolatban, és annak a gyereknek nagy szüksége lenne az apjára, mert pont olyan mint az apuka (nem anyagilag értendő a segitség).
2014. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány-lány barátság, nem pedig fiú-lány kapcsolat
2014. okt. 14. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor végkép nulla az esélyed.
2014. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy esély mindenkinek jár.

Magamból kifolyólag én is tettem barátnőmmel olyat,hogy amikor megkért arra,hogy nézzek rá az öccsére ( 5percre laknak) mert ő Pesten van ügyet intézni,szülei dolgoznak.Az öccse meg egyedül van,nagyon rossz,képes a házat magára gyújtani(az már másik,hogy ilyen problémás gyereket felügyelet nélkül nem hagynék!de ebbe nem sok beleszólásom van) Mondtam jó átugrok megnézem mi van vele. Aztán nem mentem,nem emlékszem miért..lehet nem volt kedvem vagy úgy voltam vele..biztos nincs gond..Aztán mikor barátnőm vissza hívott akkor mondtam,hogy nem voltam megnézni akkor ideges lett és rám batta a telefont.Tudtam nagy a gond.Másnap beszéltünk csak.Elmondta nagyon rosszul esett neki,hogy akiben 100%-ig megbízik és megkér vmire nem teljesítem.


Megbocsájtott,de azt mondta még egy hasonló dologban csalódnia kell,nem vagyunk többé barátok.Elnézést kértem,azt mondtam,hogy emberből vagyunk lehet hibázni.


Szóval azt mondom egy esélyt adhatsz neki.De ha utána se keres vagy nem tesz semmit,akkor felejtsd el!


Azóta bármi olyat kér,amiben tudom csak rám számíthat megcsinálom. Nem akarom hogy csalódjon plussz egy barátnak kötelessége,hogy ha gond van segítsen.

2014. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.as. akkor megmutattad, hogy Rád számítani nem lehet. Nem vagy barát, és felelőtlen voltál. Ha elválalod hogy ránézel az öccsére akkor azt kellett volna tenni. A kérdezőnek, meg csak annyit, hogy nem kell ilyen emberrel barátkozni.
2014. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!