Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mikortól számít párkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikortól számít párkapcsolatnak a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom,hogy azért már az első csók után szokták mondani a párok hogy már járnak

Az a helyzet,hogy alakulgat nekem is valami,sőt

És ma megvolt az első csókunk

De beszélgettünk még meg stb,és mondta hogy még úgysem járunk szóval.

Ilyenkor most mi? Kérdezzem meg tőle hogy leszel-e a barátnőm? Vagy mégis mit? Az olyan tré.. vagy lehet nekem de nem tudom



2018. júl. 9. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kimondjátok, hogy "járunk", nah onnantól még 1 hónap, az után mondható kapcsolatnak.
2018. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem attól, hogy van pár kapcsolatod :D ...
2018. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp azt mondanám, hogy a "nagy beszélgetés" után számít csak annak, onnan egyértelmű. Viszont szerintem ezt a fiúnak kell kezdeményeznie, és sok lány örül a "leszel a barátnőm?" kérdésnek.

Ha nem akarod túlromantizálni, akkor csak megkérdezheted hogy "akkor mi most járunk?" aztán majd alakul valahogy.


A csókot azért nem mondanám egyértelműnek, mert pl most is kavarok egy sráccal, akivel az első találkozásnál nagyon megtetszettünk egymásnak, kis alkohol miatt csók is volt, mégse számított utána járásnak. Sőt, utána majdnem egy hetet töltöttünk együtt barátokkal, ott is volt többször csók, összebújva alvás, viszont mivel még nem beszéltünk erről, nem járunk.


Remélem segítettem!!


16l

2018. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen segítettél.
2018. júl. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!