Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az alkohol hatása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alkohol hatása volt mindez? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Hétvégén haverommal elmentünk piálni egy kicsit. Volt ott egy csaj, beszélgettünk. Akkor már eléggé bevoltunk csiccsentve mind a ketten, meghívott egy italra, utána énis. Beszélgetés közben kiderült, hogy van egy srác aki nagyon tetszik neki, de a srác nem tud dönteni. Haza is kísértem a csajt végig útközben ölelgetett, mivel még menni is alig tudott. Én se nagyon tudtam. Olyan van, hogy nekem ez a lány nagyon megtetszett? Szerintetek tetszhetek neki? Puszi is volt a végén. 2napja már ezen töröm az agyamat.
2018. júl. 10. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de azért írj rá, hogy van e kedve találkozni veled ha igen akkor easy ha nem akkor valszeg az alkohol volt. Am nagy pacsi, hogy nem feküdtetek le részegen🤚

16F

2018. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerontem részegen fel se állt volna 😂

Nem hogy még lefeküdni. Ijjaaa

2018. júl. 10. 00:59
 3/7 Roflkopter ***** válasza:
Szerintem pacsi helyett azt akarta írni h “hiba”
2018. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak mondom. Nálunk borsodban simán megcsinálják😂
2018. júl. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok*
2018. júl. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt bárohol megcsinálják. Nincs ebbe semmi. De kinek mi. Vagy kinek mikor.
2018. júl. 10. 13:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha minden jól megy elmegyünk hétvégén megint egy kicsit iszogatni, de nem úgy mint múltkor. Remélem eljön. *.*
2018. júl. 11. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!