Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Tinektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Tinektek hogy sikerült ezt összehozni? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a csaj hozta fel, mert nem akartam kapcsolatot.

Kb 1 évig tartott mindig, viszont csúnya vége van.

2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Sose jön ki jól az ember egy ilyen kapcsolatból.

Évekig jó barátok voltunk. Egyszer miért ne alapon szex is lett. Pár alkalom után már se szex se barátság. Egy jó barátot veszítettem el, mert ő az "extra" után többet akart. Akkor már nem volt elég a barátság neki.

2018. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Tini kategóriában,ez nagyon a legalja viselkedés.
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Szégyen aki ebbe belemegy. Ezek elveszett emberek.
2018. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez egeszseges. Van amikor az ember nem akar komoly kapcsolatot viszont hianyoznak az olyan dolgok mint pl a csokolozas stb. Nekem is voltak ilyen kapcsolataim. Nekem alt. 1 - 2 hetig tartott es mindketten jol jottunk ki a dologbol ugyanis nem kotodtunk egymashoz erzelmileg. Fontos h ha ilyen dologba mesz bele szamolnod kell azzal h mi van ha beleszertesz vagy forditva. Ugy nehez kimaszni a dologbol de esetleg olyan vege is lehet h egymasba beleszerettek. Na az a legjobbik eset.
2018. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Én is azt mondom hogy ennek sose lesz jó vége.
2018. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ennek sose lesz jó vége, ha a haverod szopod le estére.. :DDD
2018. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a mostani barátommal így jöttem össze.

Először barátok voltunk olyan 1 hónapig, de nagyon közeli barátok, aztán elkezdtünk kicsit közeledni egymáshoz(puszi arcra, nyakra, szájra...akkor már csók is, mert miért ne..utána persze szex is)...és hát ja, eljutottunk addig a pontig amikor ez már nem csak barátság volt, de még kapcsolat sem, vagyis csak barátság extrával.

Aztán végül megbeszéltük, hogy mivel mindketten nagyon fontosak vagyunk egymásnak a megismerkedésünk legelejétől fogva és a kémia is működik közöttünk...megpróbálhatnánk a kapcsolatot.

Azt hozzátenném, hogy én hamar beleszerettem, de nekem az is elég lett volna, hacsak barátok vagyunk, nem tudtam, hogy ő akar-e többet.Aztán amikor elkezdett közeledni nyilván nem utasítottam vissza és persze ő is belém szeretett:)

Ha valakinek esteleg van kérdése írjon nyugodtan, eléggé össze-vissza írtam le a dolgokat:D

Több, mint 1 éve vagyunk együtt. 18/L

2018. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!