Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai tinikröl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanda221 kérdése:

Mit gondoltok a mai tinikröl?

Figyelt kérdés
Szisztok engem azért foglalkoztat ez a téma mivel azért valljuk be kicsit elfajult a világ 2018ra mint pl egy 12 éves lány jobban , és eröteljesebben sminkeli magát mint én 17 évesen . Vajon van ennek valami oka ? válaszaitokat köszönöm :)

2018. júl. 12. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Internet...divat...stb
2018. júl. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy változik a világ. Hol jó hol rossz irányba. Sajnos manapság az jön le, hogy ami nyugaton divat az mindenki jó és csak az van. Szerintem ez öli meg az egyediséget. Ha nem vagy olyan, mint a többi egyből sz@r vagy meg ilyenek. Szóval lehet hogy ezért sminkelnek annyit a 12 éves lányok, mert megakarnak felelni a divatnak. Ezt látják a Kim Kardashianon akkor az tuti jó. De persze lehetne itt azzal jönni "bezzeg a mi időbkben" csak ezzel az a baj, hogy minden generáció feltudna ugyanúgy jót is és rosszat is sorolni. Szóval nem rosszak a mai tinik csak másak, mint mi és ez így van rendjén. De persze van egy határ amit mi magunk állítottunk fel magunknak és ha ezt vki átlépi akkor az egy fura ember lett. Pl. mai világba szinte mindenkinek van okostelója. Régen csak vezetékes azelőtt meg csak távíró volt. Szóval ami szüleidnek volt régi teló az furcsa lehetne a dédszüleidnek.

De ez csak egy példa ami azt akarja megmutatni attól ami neked természetes az egy jóval idősebb embernek tök fura. A világ folyamatosan fejlődik, változik és ezt el kell fogadni.

16F

2018. júl. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Am fura, hogy ilyeneket írok 16 évesen mikor énis csak tini vagyok. LOL
2018. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most milyen választ vársz erre a kérdésre? Mindenki tudja, hogy a mai tinik milyenek, nem kell századjára is leírni ugyanazt a sablonos szöveget, hogy mennyire neveletlenek, mekkora k*rvák, milyen durván sminkelik magukat, ízléstelenül öltözködnek, lefekszenek fűvel-fával, stb. És nem, nem azért írom ezt, mert én is közéjük tartozom, csak kicsit kezd unalmas lenni már ez a téma, plusz még fel is tud rendesen b*szni a sok okoskodás ezzel kapcsolatban. Csak próbálj meg nem rájuk hasonlítani, és kész. Ennyi bőven elég.
2018. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De ha estleg jobban érdekel ez a téma privátban megbeszélheted velem, meghallgatlak.

16F

2018. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert előbb és jobban akár B A SZ NI Mint te. De semmi baj ezzel, te jobban jártál :)
2018. júl. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Itt a szülőkkel van gond,h 12 éves lányoknak megengedik,hogy így sminkeljenek. Tehát elsősorban az a generáció hibás,aki kineveli ezt.
2018. júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Igen, a szülők hibája (is), de nem, nem az a baj, hogy engedik, hanem az, hogy tiltják. Ezt nem szabad, azt nem szabad, de a tinik számára pont, hogy a tiltott dolgok a vonzóak. Engedni kell az elejétől fogva és akkor nem fogják csinálni, mert nem lesz olyan izgalmas, érdekes a számukra. Viszont ha egy szülő eddig tiltotta, utána nem tud semmit sem csinálni. Ha tiltja, csakazértis alapon csinálja tovább, ha engedi szintén, ezért a legtöbb szülő beleőrül, megunja és inkább letojja jó magasról.

25/F

2018. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
23%

Mit gondolok róluk?

Ki kéne irtani őket

14 vagyok ,de gyulolom az osszes gyokeret ,aki minden egyes nap ki tesz egy selfiet,agyonsminkeli magat 12 evesen. Na a "fiúk" ba meg be se kezdek..nem rabolom senkinek az idejét...

2018. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló egyetértek veled de azért a kiirtás túlzás
2018. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!