Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptathatnám le a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptathatnám le a lány barátomat?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve barátok vagyunk, elég sokat beszélgetünk, eljárogatunk együtt ide-oda. Közben beleszerettem. Nem kérdeztem rá, de egyértelmű, hogy ő csak az egyik legjobb barátjának tart, mondta is. Nekem viszont már csak szenvedés ez az egész így és félek, hogy ha lesz pasija az még jobban fájni fog. Nem szeretném megmondani, hogy szerelmes vagyok belé, nem akarom, hogy megtudja se ő se a közös baráti körünk. De akkor mégis mit tegyek, milyen okkal utasítsam el ha szeretne elmenni velem valahova vagy ilyesmi?
2018. júl. 12. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell megindokolnod. Vagy egy "nincs kedvem"/"nem szeretnék" is megteszi. De akár az is jó lehet, ha nem beszélsz vele semennyire sem.
2018. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyszer megteszi, de ha folyton "nincs kedvem" akkor rá fog kérdezni, hogy mi bajom vele.
2018. júl. 12. 13:14
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Viszont tegyük fel azt, hogy véletlen valahogy ki tudja hogy, ő viszonozná, na akkor mi lenne? Erre is gondolni kell mert lehet hogy úgy van vele mint te, hogy nem mondja el. Eszedbe jutott ez a lehetőség?
2018. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán ne beszélj vele. Lehet, hogy kicsit gonosz dolog, meg rossz véleménye lesz rólad, de gyors megoldás és számodra ez a legkevésbé fájdalmas megoldás.
2018. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem megerdemel egy magyarazatot. Mondd, hogy mondanal neki valami fontosat a legkozelebbi talin, es ott mondd szepen el, hogy az a helyzet, hogy te mar nem csak baratkent tekintesz ra, es hogy szerelmes vagy bele. Ki tudja, talan megis viszonozza. Mindenkepp mondd el neki. Te is szarul erezned magad, ha forditott helyzetben a csaj egyszer csak lekoptatna minden magyarazat nelkul.
2018. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem viszonozná. Mesélt már nekem a fiúkról akik bejönnek neki, ilyet nem tesz egy lány aki szerelmes belém.


Tényleg megérdemelné a magyarázatot de nem akarom, hogy tudja.

2018. júl. 12. 14:08
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Miért érdemelné meg, higy tudja az indokot? Csak a kérdezőnek lenne rosszabb tőle. Feleslegesen kapná a szánalmas "Jajj, én csak barátként tekintek rád, de remélem még barátok maradunk" megjegyzést. Ettől ő is rosszul érezné magá, aztán meg egy jó ideig szenvedne a lány "barátjaként".
2018. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 October15 ***** válasza:

Wow.. indok nélkül lekoptatni azt akibe elvben szerelmes vagy. Asszem nem vagyok kíváncsi arra, hogy mit csinálsz azzal akibe nem... :D


26F

2018. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi a probléma vele? Ahogy írta, nincs esélye a lánynál. Minek szenvedjen még?
2018. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

A lány a legjobb barátjának tart téged, gondolom fontos vagy neki emiatt. Ha másért nem is, legalább a barátságotok miatt érdemel egy magyarázatot. Ha nem akarod őt teljesen elveszíteni, akkor tartsatok egy kis szünetet a barátságotokban. Aztán ha lenyugodtak a kedélyek, lehet újra barátok lesztek.

Ha normális a lány, akkor biztosan meg fogja érteni, és nem fog a baráti körötökben beszélni róla.

Neked meg annyit, hogy itt a nyár, próbáld meg elfelejteni. Menj fesztiválra vagy bulizni, ismerkedj más lányokkal.

19/L

És szerintem mindenképp beszélj vele, én is voltam egy ilyen helyzetben pár évvel ezelőtt, a fiú elég fontos volt nekem. Ő volt a legjobb barátom. Nagyon rosszul esett az egész, egyszer csak lekoptatott, majd utólag tudtam meg a dolgot, hogy miért. Nagyon fájt hogy nem beszélte meg velem, így nem tudtunk közösen megoldást találni rá. Utólag mindketten megbántuk hogy nem beszéltük meg. Sajnos vége lett a barátságnak, de még ennyi év után is hiányzik... Egyszóval szerintem ne kövesd el azt a hibát amit mi, mert meg fogod bánni. Sok sikert!

(Bocsi a személyes kiegészítésért)

2018. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!