Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptathatnám le a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptathatnám le a lány barátomat?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve barátok vagyunk, elég sokat beszélgetünk, eljárogatunk együtt ide-oda. Közben beleszerettem. Nem kérdeztem rá, de egyértelmű, hogy ő csak az egyik legjobb barátjának tart, mondta is. Nekem viszont már csak szenvedés ez az egész így és félek, hogy ha lesz pasija az még jobban fájni fog. Nem szeretném megmondani, hogy szerelmes vagyok belé, nem akarom, hogy megtudja se ő se a közös baráti körünk. De akkor mégis mit tegyek, milyen okkal utasítsam el ha szeretne elmenni velem valahova vagy ilyesmi?
2018. júl. 12. 12:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es, csak kíváncsiságból, ha megmondta volna, adtál volna neki esélyt?
2018. júl. 12. 21:33
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert másképp nincs olyan, hogy közös megoldás. Ha a másik fél nem ad esélyt akkor muszáj eltávolodni egymástól.
2018. júl. 12. 21:34
 13/17 anonim ***** válasza:

Most tényleg azt akarod, hogy szánalomból adjon neked esélyt?


Közösen milyen megoldást lehetne már találni arra, hogy szerelmes beléd egy fiú, de neked nem jön be? Nevetséges. Mindkettőtöknek rossz lesz. Főleg neked, ha utána még beszélni fogsz vele, látni fogod sokat. Amiatt nehezebben fogsz tudni kiszeretni belőle. És miután kiszerettél belőle nagynehezen, már nem is nagyon fogod akarni őt barátnak se. Maximum egy egyszerű havernak. De akkor is rossz érzés lesz vele lenni, ha eszedbe jut a mult.

2018. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Lehet adtam volna neki esélyt. Pont nem tetszett akkor senki, szóval szerintem igent mondtam volna neki, elvégre előre nem lehet tudni hogy működni fog vagy nem, szóval miért ne?

Szerintem nem muszáj eltávolodni. Én legalábbis emiatt nem távolodnék el, és nem is távolodtam el emiatt. (Visszautasítottak aztán fél évre már egyik nagyon jó barátomnak mondhattam). Mi úgy csináltuk hogy leültünk és egy hosszas beszélgetés után megbeszéltük hogy két hétig nem beszélünk egymással hogy rendbe rakjuk magunkat, utána pedig miután lezártam magamban őt újra kezdtük a barátságot. Viszont ehhez kell egy megértő fél is, te ismered a barátod hogy ő mennyire működne ebben a megoldásban.

2018. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Magamat ismerem, ha nemet mond akkor biztos nem akarnám folytatni se most se hetek múlva.

Nem tudom... nem hiszem hogy adna esélyt. Tényleg nem volt eddig semmi romantikus köztünk.


Olyan rossz belegondolni, hogy ennyi ideje ismerjük egymást, ennyi mindent megéltünk együtt aztán jön majd valaki aki sokkal kevesebbet, és pár hét után már együtt hancúroznak. :((

2018. júl. 13. 10:08
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnállak. Tenyleg. Szar ez a szitu, ismeros is.

En is ebben vagyok de en megmondtam neki. Semmit sem szamitott. Lett pasija akit ismer pár hónapja, most dúl a love, en meg nezhetem az instas es fbos képeket ahol irogatja mennyire imadja. Persze azota egy szot se beszeltunk pedig elotte minden nap orakat mindenrol. Sulirol, sorozatokrol koromfestesrol szoval mindenrol. De amikor lett pasija, mert ezt az instarol tudtam meg, nem tole, akkor elmondtam neki hogy beleszerettem. Azota sem beszéltunk, a reakcioja meg annyi volt hogy nem tud erre mit mondani.. 😂


Szoval mindegy mit csinálsz, így is ugy is szar lesz.


Amugy nem is varom el hogy beszeljunk, hisz van pasija, szerelmes, miert velem foglalkozzon? Inkabb szenvedek magamban aztan majd elmulik. Így is 2 honap utan jobb mint akkor volt.

Kulonben is az en hibam hogy beleszerettem. Nem voltunk egy szinten..

2018. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire gyerek, hogy még próbálkozni sem mersz nála, és inkább elfutsz...

Aztán jön az, amikor a pasiknak sír a szájuk, hogy "Jaaaj, nincs barátnőm." NA EZÉRT NINCS! Ha nincs tökötök még próbálkozni sem, akkor nem is lesz!

Én lányként is próbálkoztam egy pasi haveromnál, életem első szerelmem volt, 1,5 évig szerelmes voltam belé, mai napig haverok vagyunk, pedig lekoppintott, de legalább megpróbáltam.

2018. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!