Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaphat bántalmazásért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hercegno12 kérdése:

Mit kaphat bántalmazásért a volt párom?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltam eggyütt baràtommal, veszekedéseknel többször bántalmazott, lila foltok rajtam rendszeresen, rángatott, pofozott, ellökött.

Sose szoltam róla senkinek, titkoltam. Majd az utobbi és egyben az utolsó veszekedésnél, több mint 15 pofont kaptam teljes erőböl vagy 5 métert repültem ugy ellökött, anyukámat egyből hivtam, elmentünk a kórházba, a szemem feldagadt lila volt az egész arcom, az orvosok megállapitották hogy 8 napon túl gyogyuló hisz eltört a szemem alatti csont belül. Van rola papir minden, egyből a kórház értesitette a rendőrséget és feljelentést tett. Én kiskorú vagyok, o pedig már 19 éves. És az egészet tagadja annyit mond minden barátjának hogy csak fellökött.

Arra lennék kivancsi hogy mit kaphat ezért a fiú?



2018. júl. 14. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy kérdésem van: Mit kerestél te mellette másfél évig?
2018. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerettem, és sose gondoltam hogy ilyet tesz majd valaha velem.
2018. júl. 14. 16:38
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

2#

Azt írtad, hogy rendszeresen vert, lökdösött. Akkor ez nem az első eset. Na jó. Mi igaz ebből?

2018. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Már a legelső pofonnál ott kellett volna hagyni, akármennyire is szereted. Ebben te is hibás vagy, nem szabad az ilyeneknek esélyt adni, mert csak visszaélnek vele, és erre a te eseted az élő példa.
2018. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Amit leirtam az minden igaz! Es igen en is hibas voltam mert az elso utan is vele maradtam de sose gondoltam hogy idaig fajul, mivel nagyon szerettem. De kerlek a kerdesemre valaszoljatok, mit kaphat ezert?
2018. júl. 14. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudjuk, mit kaphat, nem vagyunk jogászok vagy bírók.

De nem mindegy? Neked már túl sok közöd nem lesz a sráchoz, ha 3 hónapot kap,ha három évet.

2018. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
3 év szabadságvesztést
2018. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
96%
És majd egy távolsági végzéssel is pecsételjétek meg az itéletet mindenképpen!! Ha nem volt büntetve azelött, valószínűleg 2 év felfügfesztet lesz belőle. A te érdekedet szolgálná a távolsági végzés, hátha az atomfizikus barátodnak, csak annyi esne le az egészből, hogy te megszivattad ezzel őt, és esetleg bosszúból, egy szerencsétlen találkozás során ismét eltőrné valamidet, vagy még rosszab.. Szóval Neked nincs ebben a szituban mit megbánnod! Véletlenül se vond vissza a feljelentést, mert esélyes, h így is csak felfügesztett lesz, meg x év közügyektől való eltiltás. És esetleg még egy szánalmas 50 ezres bírság neki. Majd írj, hogy alakultak a dolgok.
2018. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Aki azon akad ki, hogy miért maradt mellette az első pofon után is, az soha nem volt még szerelmes és azért nem érti!!!
2018. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen : Itt olyan butak, hogy vedi a butakat :D
2018. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!