Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaphat bántalmazásért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hercegno12 kérdése:

Mit kaphat bántalmazásért a volt párom?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltam eggyütt baràtommal, veszekedéseknel többször bántalmazott, lila foltok rajtam rendszeresen, rángatott, pofozott, ellökött.

Sose szoltam róla senkinek, titkoltam. Majd az utobbi és egyben az utolsó veszekedésnél, több mint 15 pofont kaptam teljes erőböl vagy 5 métert repültem ugy ellökött, anyukámat egyből hivtam, elmentünk a kórházba, a szemem feldagadt lila volt az egész arcom, az orvosok megállapitották hogy 8 napon túl gyogyuló hisz eltört a szemem alatti csont belül. Van rola papir minden, egyből a kórház értesitette a rendőrséget és feljelentést tett. Én kiskorú vagyok, o pedig már 19 éves. És az egészet tagadja annyit mond minden barátjának hogy csak fellökött.

Arra lennék kivancsi hogy mit kaphat ezért a fiú?



2018. júl. 14. 16:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyet értek azzal aki azt irta hogy valoszinuleg akik azt kerdeztek hogy miert voltam vele az elso pofon utan is azok meg nem voltak szerelmesek. Nem tudtam hogy idaig fajulhat a dolog, erre senki nem gondolt volna. Es elso volt nekem mindenben ezert maradtam vele az elso pofon utan is. De tanultam ebbol.
2018. júl. 14. 20:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Szóval, megtanultad. Ez az.
2018. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
#12: Ne haragudj,de normális embert nem vakit el annyira a szerelem,hogy hagyja magát bántani és megalázni. De kiváló önnyugtatás.
2018. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
#14 Teljesen egyetértek!
2018. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal. Megtapasztalta. Előtte az élet. Nem kell felnőtt fejjel egy tinit alázni. Az ilyeneket meg hírből kerüld el többet. Valószínűleg mentálisan sérült lehet az illető,ép eszű ember nem csinál ilyet. Mint írtam 3 év szabadságvesztés. Itt mindenki olyan okos mások életében. Remélem otthon is...
2018. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
A kor sem kifogás.
2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
47%
Akkor is tök jó h feltesz valaki egy kérdést-mindegy most mit-és rögtön jön a fikázás-a kérdésre meg alig válaszol valaki. Ez aztán jól mutatja az emberek milyenségét.
2018. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!