Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinájak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már szilveszter előtt elkezdtem beszélgetni, és akkor nagyon próbálkoztam nála, de eggyirányú volt.

Pár hónapja elhívtam valahová, és eljött, beszélgettünk, és felhozta a témát, hogy ő nem érzi úgy, hogy barát kellene neki. Viszont beszélt azelőtt az egyik barátommal, és mondta, neki, hogy ő megpróbálná velem, csak én kell akkor kezdeményezzek, most akkor mit csináljak?



2018. júl. 15. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de keress mást. Én is annak vagyok híve, hogy jobb ha a fiú kezdeményez, de így? Az a lány aki ilyet mond vagy nagyon határozatlan, vagy csak várja a sült galambot, mert még ahhoz is lusta, hogy próbálkozzon. Esetleg túl egoista is, "én vagyok a nő szóval ez jár nekem" alapon működik. Ha hozzá tesszük azt ahogyan indultatok, akkor meg pláne tovább lépnék. Akármennyire is tetszik a lány, ez egy igazán buta kapcsolat lenne. Persze oké, ha nem nagy reményekkel vágsz bele... de ha komolyabbat szeretnél inkább lépj tovàbb(szerintem).
2018. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele, hogy mindent meg kell próbálni.

Nagy dilemmma közepén vagyok, nem tudom mit tegyek.

Eddig mindig én kezdeményeztem, de mostanában ő is szokott, rám ír, érdeklődik irántam, stb..., és én úgy vagyok vele, hogy eléggé tetszik, és lehet ha csak akkor tudnék átlépni rajta, ha pofára esnék.

Kövezzetek meg.

2018. júl. 15. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglátásom:

Az elején amíg nem ismett annyira bejöttél neki de most hogy jobban ismer, már inkák passzolna.

Ez elég kegyetlenul hangzik de van ilyen.

2018. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam, de pont fordítva történik, az elején nem jöttem be, de most igen.
2018. júl. 16. 11:43
 5/7 anonim ***** válasza:
#1-nek nagyon igaza van
2018. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dugjatok. Mindent megold.♥

18/L

2018. júl. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem keress más lanyt
2018. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!